SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BorutzM / BLOG - po cyklu Michaila

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2166
120s., w takich jak unoszenia na przemian 90s. na lydki, przedramiona 60s. /po prostu irytuje mnie widok w lustrze w porownaniu, np. z fotkami na sfd ludzi trenujacych tyle samo co ja:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
1: Bierz pod uwage indywidualne roznice. Trenuje kolege co z kaleki w 18 miesiecy stal sie mistrzem Polski w TS mlodzikow z 275 w przysiadzie bez stroju. Dla mnie to kosmiczna predkosc postepow. Mi tez masa powolutku idzie.
Popatrz na moje wymiary! Wstydze sie ich bo mam taki dlugi staz. Na usprawiedliwienie dodam ze jak spiep*ze trening to jestem nagle duuuzo mniejszy.. moj brat cwiczy ze 4 lata i przy moim wzroscie wazy ponizej 70kg(wyciska 110). Ale on zawsze malo jadl....

2: nie sadzisz chyba ze te +400kcal zalatwia diete? Poza tym moze masz szybszy metabolizm niz sadzisz. Polecam zacac uzupelniac tluszcze.
Dieta to nie taka prosta sprawa. Masz osobny dzial na sfd...

3: przyjmij ze jesli powtorzenia i sila rosna NA JEDNYM PLANIE, to zauwazalny przyrost masy jest kwestia czasu.

4; postepy w masie/obwodach ocenia sie co jakies 3 miechy.

5: skoro jednoczesnie chciales palic tluszcz to nie dziw sie ze malo wagi przybywa.

6: przyeczytaj powyzsze raz jeszcze i poskladaj do kupy z reszta wiedzy jaka posiadasz.

7: kazdy sport wymaga wytrwalosci, a juz na pewno BB.

Powodzenia.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2166
zrezygnowalem z tego palenia tluszczy, bo jednak rzeczywiscie, z tym to juz masa by nie szla, a tak bardzo wiele tluszczu to nie mam, poczytam sobie jeszcze dzialu odzywianie, no, a jezeli ciezar idzie to rzeczywiscie wyglad moze byc kwestia czasu
Pozdro
PS: tluszcze, polecasz omega- 3 w kapsulkach?

Zmieniony przez - BorutzM w dniu 2006-12-03 22:24:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Najlepiej CLA i lecytyne(tu mozesz jesc duzo zoltek z jaj).
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
obetnij troche węgli i ćwicz dalej normalnie pod kątem masy- fat będzie sam spadał,po 2-3 miesiącach dodasz tłuszczy i odejmniesz troche węgli i będzie dalej samo spadało.

bo na taka redukcje typową to za wczesnie,nic z ciebie nie zostanie.

pzdr/

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-12-04 15:29:44

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2166
szczeze mowiac to mi na reke, bo normalnie musialem wpychac w siebie czasami wegle (maly zoladek, czy co?:D)sprobuje
Pozdro
EDIT: Don, glupie pytanie, ale jak obetne wegle to mi wyjdzie bilans zerowy, i o to chodzi??

Zmieniony przez - BorutzM w dniu 2006-12-05 21:20:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Obcinasz wegle, dodajesz tluszcze.

Poza tym skad wiesz ile kalorii dziennie potrzebujesz?
Te obliczenia sa przyblizone tylko!!!

Lepiej wiecej niz mniej!

pozdr.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2166
Teraz zaczynam 3 miesiac, WODYN, masz jakies wskazowki, zlaecenia co do niego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Tak, pierwszy tydzien spokojnie, pozniej coraz mocniej.

Czyli tak jak zwykle!

Pozdr!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2166
Czym moge zastapic modlitewnik nachwytem?
i czy 38,5x 8 w wyciskaniu skroconym na barki w moim przypadku nie jest troche niepokojace?:)

Zmieniony przez - BorutzM w dniu 2006-12-12 19:18:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napiety plan

Następny temat

Czy taki sprzet wystarczy?

WHEY premium