SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bombka, czyli najpierw masa, później rzeźba!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
1. WIEK: 20
2. WAGA: akutalnie 84 i rośnie. Myśle, że do końca tego cyklu bd ok 88 kg
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA: ponad 3000 kcal
-białko: 3
-węglowodany: 4
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta solo 100 tab, prop + meta - kompletnie nie przemyślany mare efekty, aktualnie napisałem na dole na czym jestem :) efekty super.
8. TRENING: 4-5x w tyg
9. CEL CYKLU: najpierw masa, później redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: między jednym cyklem a drugim bd ok 8-9 tyg
11. POZIOM BF%: aktualnie ok 14-17%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 125
-martwy ciąg:
-przysiad:

Panowie mam kilka pytań. Aktualnie jestem na cyklu:

1-5 Meta 30mg dziennie
1-5 Prop 100mg e2d
6-10 prop 150 mg dziennie

Bardzo proszę o rozpisanie rozsądnego odbloku po tym cyklu:).

Reszta moich pytań dotyczy następnego cyklu, który planuje w maju.
Chodzi mi o to, że cały cykl może trwać max 12 tygodni. Celem tego cyklu będzie zrobienie jeszcze z 4-6 kg dobre jakości masy w ciagu ok 7 tygodni przy jednoczenym bieganiu 4x w tygodniu(przygotowywuje się do testów sprawnościowych) a później od 8 tygodnia przejśc na redukcję i jednoczesnie wytrzymałość cisnąć. I w końcu moje pytanie brzmi: Jakich środków użyc w tym cyklu? Mógł by mi ktoś rozpisać jakiś cykl? Myślałem, że by dać coś takiego:
1-4 Prop 75 mg e2d
1-4 Enan 300 mg week
5-8 Enan 500 mg week
1-8 NPP 100 mg e2d

I właśnie nie wiem co dać 9-12?
myślałem,ze by troche zejsc z cyklu winem i propem. Myślałem też nad clenem, ale nie wiem jak go połączyć z propem i winem. Wiem, ze clen dobrze wpływa na wyniki biegowe etc więc chciał bym, że by dobrze na mnie działał już w ok 9-10 tygodniu. Ale proszę o opinie mądrzejszych ode mnie :). Dodam, że na okresie redukcji zależy mi ze by wytrzymalosc tez caly czas rosła,ponieważ ok 10-16 lipca bd miał testy do wojska i w tym okresie musze byc w szczytowej formie.

Zmieniony przez - wsowl2014 w dniu 2014-02-18 13:35:51

Zmieniony przez - wsowl2014 w dniu 2014-02-18 13:36:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
A co powiesz o takim cyklu
1-4 prop albo meta zanim sie zacznie enan rozkrecac
1-4 enan 300 mg week
4-12 enan 500 mg week
1-10 deka - jaka dawke bys proponowal?
7-13 winstrol - jaka dawke bys proponowal?
8-13 clen 2tyg on/2tygoff jaka dawka?
i po prostu przez 8-9 tygodni bym trzymał diete typowo na mase ok 4000 kcal i trening typowo na mase. Musze jesc tyle kalori poniewaz biegam 3-4x w tygodniu. A tak 8-13 tydzien bym obcial kalorie, dodal aeroby po treningu i trening na rzezbe. mysle, ze nie jestem jakos bardzo oblany. delikatnie na brzuchu. mam ok 14-17% BF wiec taki cykl powinien zdac egzamin i mysle, ze jest do moich potrzeb ok. Zwiekszyl bym troche mase miesniowa, srodki by mi pomagaly w budowaniu wytrzymalosci, a jak obetne kcal, ze by otrzymac ujemny bilans kaloryczny to i bf powinien spadac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
testa na bank dluzej, npp tez by sie przydalo pociagnac troche wiecej

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
dodam, ze cykl moze trwac max 12 tygodni a w 10 tygodniu cyklu chce juz miec nizszy poziom BF bo nie chce podczas biegania i podciagania zbednych kg targac :)

Zmieniony przez - wsowl2014 w dniu 2014-02-18 13:45:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
podaj wymiary

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
Ciężko dziś bd bo nie ma mnie w domu panowie, moge to podać jutro z rana. Mogli byście mi doradzić coś bez wmiarów? Wiem, ze 2 dni temu przed treningiem w bicu 38.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
Mógł by się ktoś wypowiedzieć? Proszę bardzo o pomoc ;)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Skoro i tak będziesz wbijał co drugi dzień to poleć z propem zamiast z enanem, np tak:
1-12 prop 100mg e2d
1-10 npp 100mg e2d

Jednak to czy, na ile, i do którego tygodnia pozbędziesz się fatu będzie zależało od miski a nie od środków.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
Wiadomo, że rzeźb się robi treningiem i dietą, ale środki to wspomagają w dużym stopniu. A co z clenem? Jak poradził byś z clenem? I ogólnie propa chciałem dać tylko przez 4 tygodnie póki enan nie zacznie klepac. Mógł byś jakoś to rozpisać i wypowiedzieć się nt clenu? Jak go stosować i kiedy skoro chce aby w 10 tygodniu najlepiej działał? I pytanie czy jeśli bym poleciał na enanie i np do tego npp i pod koniec wino i clen i obical bym kalorie to fat fajnie by spadal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Jak bilans kcal będzie ujemny, treningi dostosowane do redukcji i kręcone aero to fat będzie leciał niezależnie od tego jakie dasz środki.
Prop odrobinę lepiej się sprawdzi przy redukcji niż enan ze względu na mniejszą aromatyzację a co za tym idzie zatrzymywanie wody a skoro planujesz lecieć npp, które będziesz musiał wbijać i tak co drugi dzień to tym bardziej dodaj propa zamiast enana.
Jeżeli chodzi o clen to on ma krótki okres półtrwania więc nie potrzebuje czasu na rozkręcenie się, zatem nie musisz jakoś specjalnie celować w 10-ty tydzień. Możesz go brać systemem 2 tygodnie on i 2 tygodnie off na zmianę z jakimś spalaczem.|
Uważam jednak, że dwa środki w zupełności Ci wystarczą, jeżeli miska będzie dopięta bo więcej wcale nie znaczy lepiej.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 399
Dzięki wielkie za porady KruQ!

Sory, że tak męczę :)

Nie musi tam byc koniecznie npp. Co byś np poradził ze by przez 8-9 tygodni zrobić z 5-7 kg w miare dobrej masy, później 4 tygodnie obciac kalorie delikatnie i ciąć. Np. zrobił bym tak, ze przez 8 tygodni taka mega bombka, a 8-12 dać propa, wino, clena i ciąć? Dodam, ze chcialem sprobowac cos z dluzszym estrem ponieważ ciągle waliłem propa na cykl co 2 dni i mnie juz troche meczy. Propem, winem i clenem chcial bym zejsc z cyklu i wycinke zrobic.


Zmieniony przez - wsowl2014 w dniu 2014-02-19 16:38:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Mięsa nie zbudujesz za wiele w 8 tygodni. W kilogramach to się raczej nie będzie liczyło Możesz zrobić w takim czasie te 5-7kg masy ale jej jakość będzie słaba i w większości to bedzie woda.
Proponuję Ci skupić się na jednym celu i tego się trzymać, bo wiesz.... jak się łapie kilka srok za ogon to się w końcu zostaje z niczym.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok cypio

Następny temat

Czy jest sens?

WHEY premium