SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bombel ocena sylwetki rok stażu...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5712
Nie przejmuj się co do tego kolana. Rób treningi nóg ale delikatnie. Moje wróciło do normy właśnie po tym jak zacząłem je ćwiczyć. Miałem cały czas luźne, odskakiwało na boki. Naderwany ACL, łąkotka przyśrodkowa rozfragmentowana i podobno jedynym sposobem była artroskopia, ale wolałem poczekać. Aktualnie od pół roku jadę z MMA i między innymi dzięki temu kolano jest w coraz to lepszej formie. Pełnego przysiadu nadal nie mogę zrobić, ale kopnę wszystko i mogę na prawdę dużo. Kolano wróci szybciej do normy jak spróbujesz je wzmocnić. Zakładaj sobie nawet jakieś 60 kg na przysiad, ale rób te ćwiczenia, suwnica. Olej póki co te ćwiczenia izolujące bo przy nich na prawdę kolana mogą dostać oraz wykroki bo chwila utraty stabilizacji może wiele zepsuć. Zaczniesz robić i spodoba się Tobie :) pozdrówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
dzieki za takie słowa teraz naprawde zaczne robic nogi zobaczymy co bedzie sie działo :) Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
pytasz czy masować czy redukować a jak ci napisali żeby masować to nagle już obrałeś drogę żeby redukować? :D ja bym na twoim miejscu masował, na redukcję trochę za późno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3721
Przepraszam z góry za lekki offtop. Mam nadzieję, że autor mi wybaczy. Pimpek jeśli możesz to powiedz mi, bo również jestem po zerwaniu wiązadeł w kolanie prawie rok i tak samo jak kolega boję się wykonywac cwiczen na nogi. Mimo to małym ciężarem cały czas ładuję w giry, ale mam taki problem, że przy każdym zgięciu mam dziwne przeskoki. Czy miałeś cos takiego i czy cwiczeniami moze ci to zniknęło? Jadę pod koniec lipca na kontrolę do lekarza, ale mimo to chciałbym się dowiedziec jak to jest w praktyce a nie teorii. Co do zdjęcia to ja bym troszkę podmasował jeszcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
wiem właśnie ze na redukcje za pozno ale jak patrze na siebie to wydaje mi sie ze kluseczka jestem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4499
Chlopie pytasz czy masowac czy redukowac , a dwie fotki wrzuciles. Dawaj inne partie to ci powiemy konkretnie ,ale tak jak wczesniej napisalem na podstawie tych 2 zdjec ,ze powienes raczej masowac(no ale to twoja sprawa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
za nie dlugo wrzuce fotki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
dobra jakies nowe sweet focie :D














mozna jechac :D teraz mozecie odpowiedziec na pytanie masa czy redukcja ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
masuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4499
masuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ Budowy i sylweta do obgadania :D

Następny temat

16 miesiecy siłowni do oceny

WHEY premium