SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bo bez masy nie ma klasy ... "Disco Polo i jest wesolo" vol 1 %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152190

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie wazne kiedy to było.

wyslales na konkurs nie swoj art - czym zlamales regulamin konkursu. przy okazji biorac udzial w konkursie zrzekasz sie praw autorskich na korzysc sfd, czyli sfd moze dysponowac tym w jakis posob chcesz. Art zostal opublikowany na kulturystyka.pl pod Twoim nickiem. Okazalo sie ze nie jest Twojego autorstwa.

Pytam wiec - w kwestii formalnej - dlaczego sprawa wyglada tak jak wygląda? Dlaczego dopusciles sie plagiatu i oszustwa? No chyba ze uwazasz, ze to Twoj artykuł, a pani dietetyk dopuscila sie plagiatu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
http://kulturystyka.pl/organizm-a-impreza-alkoholowa-art-by-polaco_92/#more-1157  hehe ale jaja ja ten artykuł pierwszy raz widze...

pisalem cos podobnego kiedys na konkurs ale tam bylo wiecej tematow i moja praca nie wygrala ani nie zostala opublikowana na sfd....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
czyli nie wysylales nigdy takiej pracy na konkurs sfd?

ok, zatem dowiemy sie w jakis sposobkulturystyka.pl weszla w jego posiadanie i dlaczego firmuje Twoim nickiem.

jaką prace wyslales - mysle ze bedzie latwo sprawdzic.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-01-06 14:22:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
faftag słuchaj ta pani jakiej tam dietetyk skopiował;a nie tylko art polaco zobacz na głownej stronie jest kilka artów skopiowanych z sfd.....

trzeba ja nabic na pal...

a tak na serio plagiat kopiuje arty z sfd i moze dodatkowo uzywa ich do wlasnych celów naukowych w ksiazkach pracach inz mgr dok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
hmmm sam nie wiem ja na kulturystyka.pl zostal opublikowany jakis artukul pod moim nickiem i to pare miesiecy temu...ja nawet nic o tym nie wiedzialem...i wogole nigdzie zaden moj artykul nie zostal opublikowany na sfd ani na zadnej innej stronie internetowej..wiec w jaki sposob on sie znalalz tam...jak ja go tam nie dalem i nie wiem jakim cudem jest pod moim nickiem...z tego co pamietam byly kiedys podobne prace na konkurs ale tam bylo cos podobnego i jak mowilem moja praca nie wygrala ani nie zostala nigdzie opublikowana to wiec jakim cudem ona sie znalalazla..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
juz tlumaczylem - jesli wziale udzial w konkursie, to praca stala sie wlasnoscia sfd i sfd moze dysponowac nią jak chce. NIe musi Cie informowac o tym, ze art pojawia sie na kulturystyka.pl - to wynika z regulaminu konkursow

Nie wazne czy wygrales czy nie zajlaes zadnego miejsca.

Sprawdzimy jak tosie stalo, ze pojawil sie na kuluirystyce art podpisany Twoim nickiem, ktory nie jest Twojego autorstwa.

Opcje są dwie - albo jestes winny albo nie. W tej chwili nie wyrokuje, choc nie wyglada to ciekawie.

Hades - wbrew pozorom sprawa moze byc powazna, ale nabijania na pal nie bedzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
W kazdym badz razie, Twoja wersja jest taka, ze art do ktorego podalem CI link nigdy nie byl przez Ciebie nigdzie wysylany, ani nigdygo swoim nickiem nie firmowales tak?

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-01-06 14:35:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
Siema Siema! ja tu chyba od świat nie pisałem! jakoś się mi nie chciało i nie było czasu! nowy spam :) hhehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl ?

Następny temat

Pomoc w wyborze suplementów na cykl

WHEY premium