SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BlackBolt - If you can dream it, You can do it !

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
i znowu bokiem wpadło a poprawiałem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
widzę że zgoliłeś futro z pleców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
no trza było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Plecy dobre :D ale naucz się bardziej rozkładać łopatki :) Przód też elegancko :) ciśnij dalej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
Szmexy
Plecy dobre :D ale naucz się bardziej rozkładać łopatki :) Przód też elegancko :) ciśnij dalej !


Szmeksiu to na szybkiego było więc nawet się specjalnie nie skupiałem na tym :) ale wezmę sobie rady do serca :D , plecy w miarę , mogłoby być grubiej :D = większe obciążenia hehe , ramiona odstają , nogi odstają , nad barkami pracuję teraz więc będzie dobrze , następnie pójdzie odcinek lędźwiowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jakie plecy - a na żywo to tak niewinnie wyglądało;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
powrót do wpisów po dniu przerwy - wczoraj za bardzo nie było kiedy praca/porządki/wypad do rodzinki no i poza tym internet mi się kuńczy więc nie szaleje za bardzo co by wytrwał prawdopodobnie do jutra a że wczoraj tylko micha + aero z rana to wpiszę dzisiejszy dzień, poszły nogi , mega zadowolenie z siebie , zaczynam odczuwać progres zarówno dzięki mobilizacji bioder/stretchingu i treningom core więc warto było - oczywiście nadal będą śrubowane w miarę możliwości czasowych - tym bardziej jak już po remoncie = więcej miejsca do pracy z samym sobą w mieszkaniu

TRENING !
Marsz
Mobilność


Siady 8x8 65/8 65/8 65/8 65/8 65/8 65/8 65/8 65/8
przysiady zaczynam od 5 serii rozgrzewkowych 5x5 , następnie przechodzę do serii zasadniczych - stopy na szerokość barków lekko na zewnątrz, pełna mobilizacja , ruch opadania wolniejszy w porównaniu do ruchu podczas wstawania , nie wchodzę do samego końca - wystarczy mi póki co poniżej 90* , pamiętam o
Wypychanie na suwnicy 5x8 2/0/0/1 180/8 180/8 180/8 180/8 180/8
nogi wysoko, kolana rozstawione na szerokość barków , opuszczam obciążenie do momentu jak tyłek zaczyna się podnosić do góry - pamiętam o tym by odcinek lędźwiowy cały czas przylegał do ławeczki
Uginanie podudzi leżąc 5x10 7k/10 7k/10 7k/10 7k/10 7k/10
typowa pompka dziś
Wyprosty stojąc 6x15 13k+140kg
rozstaw stóp /\
Stretching nóg

JADŁO !
Posiłek I

30g whey/30g masła orzechowego/20g oliwy - za to że wymyślono masło orzechowe to ktoś powinien honorową Nagrodę Nobla dać
Posiłek II
200g białego ryżu/200g jabłka/40g dżemu brzoskwiniowego/30g bulka/100g twarogu
Posiłek III
120g indyka/170g makaronu penne/warzywka
Posiłek IV
120g indyka/150g kaszy gryczanej/warzywka
Posiłek V
140g wędzonego łososia/20g mozzarelli/20g sera piórko/18g oliwy z oliwek/warzywka

3 238,4 kcal 196,3 g B 419,5 g WW 86,2 g T

po robocie wypad na urodzinki do rocznej solenizantki (córka siostry ciotecznej) - oczywiście z własną michą :D

a w tle dziś leciała moja ulubiona muza czyly ROCK !



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Dobry kawałek :D dawno nie słyszałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Plecy fajne grube, widać ze z rociągnieciem łopatek tez jest problem ;)
nogi coś tyłem smukłe, ale estetyka dobra ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Muczakos94
Plecy fajne grube, widać ze z rociągnieciem łopatek tez jest problem ;)
nogi coś tyłem smukłe, ale estetyka dobra ;)


Musi chłopak uważać z tym rozkładaniem łopatek - rozłoży przez przypadek, wiatr mocniej zawieje i pooooooniesie go gdzieś daleko :D
A gdzie foto solenizantki?:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT by SOIR

Następny temat

DT - cma04

WHEY premium