SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BlackBolt - If you can dream it, You can do it !

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
dzisiaj też szybki trening, można by rzec że na pół gwizdka zrobiony ale taki w sumie cel, delikatnie na spokojnie tak żeby tylko i w sumie w tym tygodniu jeszcze tylko aeroby mnie czekają i od poniedziałku ruszamy dalej. Jakoś nie przepadam za takimi okresami, człowiek chodzi bez ładu i składu :D przynajmniej w moim przypadku.

TRENING !
- Marsz
Wyprosty nóg siedząc 3s
Uginania nóg leżąc 3s
Ściąganie rączki wyciągu górnego do karku 3s
Wiosło sztangą T 3s
Wznosy hantli bokiem 3s
Dipsy na maszynie 3s
Uginanie przedramion ze sztangą 3s



JADŁO !
Posiłek I
30g whey/30g masła orzechowego/30g oliwy z oliwek
Posiłek II
130g kaszy gryczanej/140g piersi z kury/warzywka
Posiłek III
150g ryzu brązowego/150g piersi z kury/warzywka
Posiłek IV
110g płatków owsianych/40g mąki żytniej razowej/100g piersi z kury/warzywka
Posiłek V
150 serc drobiowych/30g mozzarelli/30g sera piórko/22g oliwy z oliwek/warzywka

2 992,0 kcal 196,9 g B 292,0 g WW 115,2 g T











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
myślałem że wlasnie od poniedzialku zluzowac :D u nas musze zobaczyć jak siłka otwarta bo pewnie w kratke :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
ja też się zastanawiam czy jeszcze tydzień sobie zrobić luzu bo średnio się czuje na siłach nie tyle fizycznie co psychicznie. Dużo rzeczy się nałożyło ostatnio i można by rzec - kumulacja trwa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Widze ze nie tylko u mnie na poczatku tygodnia byla zla passa treningowa.
Super sa te Twoje placki ;)
Ps. A gdzie rozpiska z ostatnich slodyczy ktorymi sie podobno zaslodziles ?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
wystarczy że wpisałem że były :D wolę nie wiedzieć ile kalorii miały :D mniej wiem , dłużej żyję :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie mówię, żebyś kcal wypisywał ale mógłbyś się pochwalić chociaż CO wpadło z tych słodkości ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
no ciekawy jestem co pochłonąłeś :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
jak dziewczyny w pracy sobie kupowały czeoklady/ciasta itd to częstowały a że ja nie jadłem to sobie odkładałem i przechowywałem w lodówce :D porządna siatka się tego nazbierała ogółem więc do wyboru były i czekladki o smaku rumowym / kokosanki / milka oreo/ wafelki toffi/ czekolada z okienka/ mleczna/biała/kajmaki/shogetten/herbatniki z eczekoladą i jeszcze jakieś rurki no i ptasie mleczka i tak sobie leżałem , oglądałem komedie i podjadałem ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
BlackBolt
jak dziewczyny w pracy sobie kupowały czeoklady/ciasta itd to częstowały a że ja nie jadłem to sobie odkładałem i przechowywałem w lodówce :D porządna siatka się tego nazbierała ogółem więc do wyboru były i czekladki o smaku rumowym / kokosanki / milka oreo/ wafelki toffi/ czekolada z okienka/ mleczna/biała/kajmaki/shogetten/herbatniki z eczekoladą i jeszcze jakieś rurki no i ptasie mleczka i tak sobie leżałem , oglądałem komedie i podjadałem ....


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
noooo to ładnie ładnie :D ale bylo poczekać do swiąt :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT by SOIR

Następny temat

DT - cma04

WHEY premium