SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie spalenie oponki jakies spalacze pomocy od porfesionalistow

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 6987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 467
Witam

prosze o pomoc. biegam narazie 25 minut wolnym tempem.Biegam po około 17 godzinie(po obiedzie)biegam we wtorek srode piatek niedziele. zalezy mi na spaleniu oponki z brzucha. co ile i o ile zwiekszac długosc treningu? tak zeby jak najefektywniej spalic ten tłuszcz.Prosze o szubka i konkretna pomoc
PZDR
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek -219 dzień Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 250
Mhm, ja w wakacje (2 miesiące) chodziłem średnio 5-6 razy na tydzień na basen, do tego trening siłowy co jakiś czas ... i schudłem minus 12 kilo :)
z 76 na 88 :)

Ale - jadłem ok 5 razy dziennie.

Tak więc jakby to nie powiedzieć, bez diety NIC nie pomoże chyba że masz odpowiednią genetykę (moja pozwala mi na szybkie przybieranie masy tłuszczowej i mięśniowej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2711
tluszcze zaczyna sie palic dopiero po 30 min. Proponuje zaczac od diety, bez tego daleko nie zajdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Gdyby tłuszcz zaczynał się palić po 30 minutach od rozpoczęcia treningu, to w jakim celu wykonywało by się Interwały ? HIIT przewiduje trening nie dłuższy jak 25 min..

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 336
Najpierw palimy glikogen (tak się to chyba nazywa?), właśnie po około 20-30 minutach się zużywa i zaczynamy palić coś innego - np. fat. Ten glikogen to taki szybki zastrzyk energii, super porcja odnawiana przy następnym posiłku po treningu.

Do autora: bardzo dobrze, że biegasz! Zwiększasz swoją wydolność tlenową co powoli ci lepiej spalać tłuszczyk :) Dorzuć basenik 2 x w tygodniu (albo zamiast jakiegoś biegania) i nie biegaj zaraz po posiłku bo organizm jest wtedy zmęczony spalaniem obiadu i przerobieniem go na składniki odżywcze :)
POza tym ważna jest dieta: przede wszystkim żadnych napojów gazowanych, słodzonych, wyeliminować stopniowo słodycze i puste kalorie (ciepłe kubki, wifony itp.). Zacząć spożywać więcej ryb,warzyw i owoców. Pij 2-3 litry wody dziennie i opona będzie maleć :) Ja tak w 2 miesiące zrzuciłem 15 kg :D Tylko ja łączyłem 2 x basen i 2 x siłownia - jeżeli chodzi o trening.

Zmieniony przez - Bimbalek w dniu 2008-11-05 20:22:16

"...a ja Ci mówię wstań i walcz, to Twoje życie to największy skarb"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 467
dzieki bimbalek za tak wyczerpujaca odpowiedz. jednak bieganie jest chyba najskuteczniejsze a oprocz biegania robie jeszcze trening na brzuch i na klate oraz 50 przysiadow to jest codziennie tak na początek.A ten trening na brzuch to jest na youtube pod nazwa:8 minute ABS. A co do słodyczy to teraz juz prbuje ograniczac powiewaz miałem alergie na czekolade i słodycze nie mogłem jesc to musiałem sobie jakos to zrekompensowac i jadłem słodyczy w brod ostatnimi czasy ale taraz juz probuje ograniczac. Mam miesnie na brzuchu ale zalezy mi na tym zeby sie odsłoniły bo co mi po mięśniach jak ich i ta i tak nie widac bo so zakryte tłuszczem;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 336
Jeżeli bieganie ci odpowiada najbardziej to oczywiście biegaj!

Jeżeli nie przestaniesz jeść słodyczy (także pączki, ciasta drożdżowe itp) to nie schudniesz (nawet jak przyjmiesz spalacze), proste. Jeżeli jeden batonik dostarcza ci około 200-250 kcal a na treningu spalisz pewnie tyle to tak na prawdę w najlepszym przypadku wyjdziesz na zero (nie utyjesz więcej).
Spróbuj pić dużo więcej płynów (ale nie herbaty, kawy, coli itp.), najlepiej niegazowana mineralna. Zobaczysz jak organizm dobrze zareaguje usuwając z moczem zalegające toksyny.
No i pamiętaj, że zima "zmienia" troszkę metabolizm i wymusza troszkę chomikowanie sadełka :)
A, i moim zdaniem nie ma sensu przyjmować np. chrom czy l-karnityne. Nie ma pigułki / leku na oponkę tylko ciężka praca! Musisz mieć motywację: "dla lasek", "dla siebie", "dla zdrowia", "dla lepszego samopoczucia", "dla Bimbałka"

Powodzenia w spalaniu!


Zmieniony przez - Bimbalek w dniu 2008-11-05 21:53:54

"...a ja Ci mówię wstań i walcz, to Twoje życie to największy skarb"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 467
nie ozna pic cherbaty nawet bez cukru dla czego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 336
Nie no, nie że nie można, po prostu lepiej wypić 2 litry (dodatkowo) wody a nie 2 litry herbaty z cukrem (cukier to same puste kalorie, czysta energia do pożarcia przez ciało lub zmagazynowania pod skórą). Herbatę pij jak piłeś

Poza oczywistymi zaletami picia prawdziwej herbaty (sypanej):

"Herbata ma w swoim składzie także olejki eteryczne i pigmenty. Zawiera także fluor, czyli pierwiastek chroniący zęby przed próchnicą - szklanka tego napoju pokrywa około 10 proc. zalecanej dziennej dawki. Z drugiej strony zawiera również glin, który szczególnie w połączeniu z fluorem może przyczyniać się do powstawania zmian nowotworowych. Należy pamiętać także, że herbata zaburza wchłanianie żelaza, nie należy jej pić w trakcie posiłków. Natomiast dolewanie mleka do herbaty niszczy jej działanie antyoksydacyjne." - fragment http://zdrowie.trojmiasto.pl/Zdrowie-w-filizance-n29774.html?&id_news=29774&strona=1

Zmieniony przez - Bimbalek w dniu 2008-11-05 22:18:20

"...a ja Ci mówię wstań i walcz, to Twoje życie to największy skarb"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
musiałem to napisać.

Co do spalania tkanki tłuszczowej, wszyscy piszecie bzdury

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 467
wienc napisz jaka jest prawda!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 336
Tak Rothen ładnie wbiegłeś, krzyknąłeś veto! i zwiałeś.

Ja piszę jak ja zrzuciłem 15 kg w 2 miechy.

Zmieniony przez - Bimbalek w dniu 2008-11-06 19:33:20

"...a ja Ci mówię wstań i walcz, to Twoje życie to największy skarb"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobre na mase?

Następny temat

PROSZE O OCENE DIETY - PROSZĘ JESZCZE DZIŚ !

WHEY premium