SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalenie tluszczu z brzucha!!! pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
Witam, nie bede owijal w bawelne i prosze mnie nie odsylac do innych dzialow zebym ukladal sobie diete bo nie potrafie tego typu rzeczy. Aktualnie nie moge trenowac na silowni. Jestem bramkarzem i mam kontuzje w tej chwili, wyskoczyl mi bark. Od zawsze bylem gruby. Dopiero teraz wygladam szczuplo poza wyjatkiem brzucha !!! Mam naprawde spora oponke i tzw. boczki. przeszkadza mi to. Przez kontuzje nie chce przytyc a dodam tez, ze mam tendencje do tycia. Prosilbym o rady jakich mam przestrzegac, co zrobic aby pozbyc sie brzucha,moze nie jesc po 18? Jedyne co to moge biegac. Codziennie wieczorem robie brzuszki 3serie po 50 na proste, 3serie po 20 na skosy i na dol 3serie podnoszenia nog do gory w lezeniu. Od zawsze chcialem pozbyc sie tej oponki i boczkow ale nawet przy normalnym obciazeniu treningowym nigdy nie moglem tego zrobic ;/ Dodam takze ze mieszkam w internacie i nie moge pozwolic sobie na diete typu jakies salateczki, plateczki czy cos w tym stylu bo mieszkajac w bursie tego nie da rady. Prosze was o pomoc. Dziekuje :)

wiek 18
wzrost 183
waga 81
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
To sie nazywa chęć do działania i samozaparcie

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
moze zaczac trening a6w i ograniczyc fast foody,chipsy,slodycze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
bez diety*****a zdziałasz! ograniczyc fast foody,chipsy,slodycze to chyba oczywiste?

a6w to kupa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny i poprawy

Następny temat

rozgrzewka gimnastyczna - konspekt awf

Wiecej