SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje pomocy speca od rozpisania diety!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
Witam wszystkich i prosze o pomoc specjalisty od diety!!!
Mam 18lat 194cm i około 96kg wagi. Od małego miałem problem z nadwaga i co za tym idzie z brzuchem. Jakies 4-5 lat temu zaczełem trenować koszykówe byłem wtedy niski i strasznie okragły wazyłem około 80kg przy wzroscie 170cm.Od tamtej pory troche urosłem i wyszczuplałem ale nadal mam problem z brzuchem. Patrząc na moja figure wygląda to tak jak by cały mój tłuszcz skupiał sie w jednym miejscu. Trenując koszykówke miałem styczność z bieganiem na parkiecie jak i na bieżni!! Co roku wyjeżdżałem na dwa obozy sportowe, jeden w lato drugi w zime. Mimo to nadal mam problem z tym cholernym brzuchem, mam porostu jego dosyć!!! Niestety niedawno skończyłem trenowac z powodu kontuzji która mi uniemożliwia dalszą zabawe z koszykówką!! Zaczełem troche ćwiczyc na siłowni
w szkolnych warunkach owszem zauwazyłem pewne zmiany np.klatce piersiowej, rekach,przyrost siły itd.ALe wciąz mnie deneruje i drecfzy to samo
Wcześniej problem poruszył mój kolega i pzyblizył wszystko,
odpowiedziało pare osób zalecając diete, zaleciliscie mi poszukanie w dziale odźywianie zebym se znalazł. Owszem szukałem ale tam jest duzo diety i kazdy
ianczej radzi!! Mam prośbe czy mógłby jakis spec rozpisac mi jakąs dietke !!!!Bardzo bym był wdzieczny!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
NIe ściemniaj, że czytałeś, bo twój profil wszystko o Tobie mówi, w tym czasie jak się tutaj rozpisywałeś na pewno poszukał byś czegoś sensownego i dla Ciebie. W SFD każdy znajdzie coś dla siebie, tu wszystko jest Także POSTY PODWIESZONE i do roboty, układasz diete wrzucasz tu i my ją sprawdzamy. Powodzenia!

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
https://www.sfd.pl/temat231127/

czytaj, rozpisz i nie płacz

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaraz po treningu.........

Następny temat

Kto ma chęć niech pomoże:d

WHEY premium