SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieg na 50 m i 1000 m oraz podciąganie - jak zostać strażakiem

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm... ale czy to pozwoli osiągnać wynik 24.Ja robię 8 serii dwa razy w tyg.podchwytem na maksa 3 serie, potem np. biore hantla 15 miedzy nogi i 2 serie na maksa z tym, że schodząc dobijam hantlami po 10 kg,potem 2 serie nachwytem na maksa i koncze np. podchwytem b. wąsko.Robię naprawdę różnie mieszam, czasem bica po prostu hantlami, żeby plecki odpoczęły itp.Widziałem jakis koleś opisywał podciąganie na podst. treningu Jana Łuki, ale nie jestem pewien, to koleś pierwszy cykl miał taki że 2 razy w tyg robił 10 serii po 10 powtórzeń podchwytem.
A jak Sprinterek oceniasz moja metodę?
A Ty Hulasusza, napisz jaki Ty bedziesz stosował trening na drążku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
ja nieznam.. ale ja na treningu biegowym na sprintera robie zawsze od trenera szkoleniowca 4serie po 6 razy.. Lipen zapytaj Hula.... moze on wszystko wie.. Pamietaj 2 dni przed startem masz odpoczywac i no tydzien przed testami nie rob duzo cwiczen na silowni bo bedziesz padniety!pozdrawiam

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, tydzień przed bede tylko beigał do 30 min co drugi dzień i rozciąganie, ale z tego co wiem to te testy przekladają mi na początek maja.Powiem Ci Sprinterek, że jest u mnie masakra z 50m, poszedłem raz sprawdzic czas, no, ale w sumie dzień wcześniej robiłem siłówke na nogi, więc... i też te 50 m beigłem po przebiegnięciu 7 km, może to miało wpływ, ale wynik miałem gorszy niż na poprzednich testach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9346
Właśnie wróciłem do domu odżywki zakupione: HMB revolution 300 caps,
l karnityna forte z olimpa, witaminy z olimpa i carbo też z olimpa. L karnityne chciałem w płynie, ale nie było takiej jaką chciałem, na przyszły miesiąc kupie w płynie. Co do drążka będę robił z plecami i z bicepsem co drugi dzień na przemian raz trening lekki raz ciężki. Będę tak robił dlatego, że nigdy nie trenowałem podciągania, więc myślę, że da mi to dosyć dobre efekty na początku trenowania później przejde na taki trening. w zależności ile razy się będę podciągał to mniej więcej tak:(np)
1x14
2x14
3x14
4x14
1x16
2x16
3x16
4x16

i tak do
1x24
2x24
3x24
4x24

dodatkowo oczywiście sporo modlitewnika inne ćwiczenia na biceps też technika wykonywania mało ważna, ważne ciężary i powtórzenia

Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9346
i jeszcze mam pytanie jak połączyć te wszystkie suple czyli clenbutical, hmb revoution, l karnityne, mam jeszcze resztke blue up i z połowe opakowania thermo crush met-rx'a oraz 1 kg carbo. Pasuje mi zrzucić jakieś 8 kg tłuszczu( chociaż nie wiem czy tyle mam) liczy się tylko bieganie i drążek reszta na podtrzymanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rozumiem tej Twojej rozpiski.Jeśli możesz to napisz tygodniwoy plan, co w jaki dzień ile serii po ile powtórzeń.Aha, i jak działa blue up?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9346
dzień pierwszy 1x12
dzień drugi wolne
dzień trzeci 2x12
dzień czwarty wolne
dzień piąty 3x12

itd.

a blue up na mnie rewelacji nie zrobił może dlatego, że młody jeszcze jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to ten Twój trening na drązku jest mniej wymagający od mojego, a ten mój rozpisywał mi koleś co się zna, jest kulturystą.

Pozdrawiam i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
dobre forte l karnityna i ciesze sie ze kupiles odzywke i zycze powodzenia!!!! trenujcie ostro i mam nadzieje ze zdacie testy!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9346
Witam ponownie po 3 tygodniach. Moja obecna waga to 75,5 kg czyli zrzuciłem około 5,5 kg. Na drążku podciągam się już jakieś 20 razy, dużo zależy od tego jakiej jest średnicy , co najlepsze nie straciłem swoich wymiarów biceps nadal około 40 cm siły też nie brakuje. Czasem jestem lekko osłabiony z powodu diety, ale jest ok. Mam kolejną prośbę to Sprinterka bądź Lipena, tyczy się ona witaminy b12, czy opłaca się ją brać, bardzo zależy mi na wynikach w biegu na 1000m , brakuje mi wytrzymałości do tego lekkie kłucie prawego kolana (mam słabszą prawą nogę) no i chce teraz kupić jakiś suplement przed treningowy i kreatynę, żeby przed testami zrobić 2 cykle na kreatynie. Z góry dzięki za odpowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cooper - czyli 12 minutowy bieg

Następny temat

Mój trening na wyskok - kilka pytań

WHEY premium