SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieżnia Mystral insportline - opinie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 85
Witam,
Zastanawiam się nad zakupem bieżni Mystral firmy insportline. Chciałbym się zapytać o wasze opinie dotyczące bieżni jak i ogólnie co sądzicie o produktach tej firmy?? Ewentualnie co byście polecili w zamian? Bieżnia do użytku domowego, budżet 6000 zł, wzrost 173, waga 70kg.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
York T200 Plus. Ludzie kupują ale nie mają potrzeby się dzielenia opiniami, ja też wiele różnych sprzętów kupiłem czy to agd jakaś elektronika i tez się nie dziele opiniami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Bieżnia Ci potrzebna tylko po to żeby biegać w domu czy chcesz coś więcej podziałać? Bo za 6 tyś można już trochę sprzętu kupić do treningu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W

Możesz sobie zrobić naprawdę małą z jakościowym sprzętem siłownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Szkoda kasy, nie opłaca się kupować bieżni do użytku domowego.

Za takie pieniądze kupisz dobrze wyposażoną siłownie z rowerkiem czy orbitrekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 85
Dzięki za odpowiedzi. Aktualnie chodzi tylko o bieganie w domu i zakup bieżni. Zależy mi na tym, żeby ten sprzęt trochę pochodził i nie chcę kupić żadnego "badziewia". Niestety ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie o tej konkretnej bieżni jak i firmie. Jest też bieżnia Gilavar tej samej firmy o 1tys taniej. Ma krótszy o 12cm długości tor bieżni. Moc silnika obu bieżni taka sama z tym, że ta tańsza ma przykładowo kąt regulacji nachylenia 0-22% i znacznie więcej programów. Co sądzicie o tych bieżniach? Chętnie przejrzę i posłucham opinii o bieżniach innych firm, których cena mieści się w budżecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Do domu to Yorka za 2000 zł sobie w go sporcie kupisz i też fajnie pochodzi, ale ja bym wolał wybrać ergometr wioslarski tu już pracujesz całym ciałem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 85
Przejrzałem bieżnie Yorka z okolicach 2tys. Moc silnika takiej bieżni to 1 KM i prędkość maksymalnie 13 km/h. Wydaje się być za słaba do intensywnych treningów. Długość toru do biegania jest aż o 30 cm krótsza. Regulacja nachylenia ręczna. Waga takiej bieżni 60kg czyli zdecydowanie mniej stabilna. Przede wszystkim mam pytanie co do jakości produktów firmy insportline. Używał ktoś sprzętów tej firmy i może coś powiedzieć na ten temat?


Zmieniony przez - Brutus42 w dniu 2016-03-22 22:50:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 407 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10067
Wiosna idzie. A gdybym tak pobiegać na zewnątrz, a kasę -tak jak panowie wyżej radzą, przeznaczyć na inny sprzęt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja miałem tylko do czynienia z yorkami ze starej siłowni, chodził 3 lata, a ile chodził przed pzyjscie na siłownie to nie wiem, pewnie tez ładne parę lat, i z life fitness ale to juz inne bajka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Dokładnie zaraz będzie wiosna to pobiegać tylko w plener zdrowiej, przyjemniej i mniej monotonnie. A bieżnie jeśli już to coś tańszego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 85
Dziękuję Panowie za odpowiedzi ale zdecydowanie bardziej zależy mi na dyskusji skupiającej się na konkretnych wadach i zaletach poszczególnych bieżni bo w tym celu założyłem tutaj ten wątek. Chciałbym posłuchać opinii osób które korzystają z takich sprzętów, żeby móc podjąć dobrą decyzję, którą bieżnie wybrać. anubis84 pamiętasz może co to za modele były yorków? Dzwoniłem dzisiaj do dystrybutora firmy insportline i powiedział. "Sprzęt b. dobrej jakości, bieżnie Mystral, Gilavard, inCondi T400i schodzą jak ciepłe bułeczki i czas oczekiwania 1-2mies". Niestety opinii użytkowników w internecie brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schemat treningu tygodniowego

Następny temat

plan treningowy po ponad roku przerwy

WHEY premium