SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6162

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1969
Meczy mnie jedna rzecz, moze niektorym wyda sie banalna ale mnie zastanawia. Bo od czego to zalezy ze niektorzy maja biceps taka kule (górke) a jedni maja miesien rozlozony a calej dlugosci ramienia (czyli od barku do lokcia). Bo ja np. mam rozlozony na calej dlugosci :D a moj kumpel ma gorke :D. Z góry thx za odpowiedzi.

Bądź silny i wytrwały, aby umocnić tych którzy sie chwieją.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3110
Witam z tego co wiem zależy to od treningu jeżeli ćwiczysz biceps i nie opuszczasz ramienia do końca to wtedy się robi biceps taki krótki więc powiedz kumplowi żeby zmienił plan na biceps i opuszczał przedramię dokońca to powinno pomóc. Też tak miałem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1969
Dzięki Bobek135 takie odpowiedzi sprawiaja ze to forum jeszcze istnieje SOG 4 you.

Bądź silny i wytrwały, aby umocnić tych którzy sie chwieją.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
Na tzw. długi biceps wykonuje się głównie uginanie ramion chwytem młotkowym i w mniejszym stopniu z supinacją.

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1969
No własnie na biceps wykonuje podnoszenie sztangielek w uchwycie mlotkowym, to samo z suplinacja, o kolano z suplinacja no i uginanie ramiom ze sztanga ale to normalnie

Bądź silny i wytrwały, aby umocnić tych którzy sie chwieją.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1386
mi na początku zrobił się biceps kulisty. Jednak po jakimś czasie zobaczyłem, że źle nabieram masę, jeżeli chodzi o ramiona. Ciągle robiła się coraz większa "kulka". Postanowiłem jednak coś z tym zrobić... Chciałem nabrać masy, trochę wydłużyć bica i wtedy zabrać się za rzeźbienie. Po wielu tygodniach, metodą prób i błędów, doszedłem do wniosku, że najlepiej na wydłużenie bica nadaje się uginanie z wykorzystaniem uchwytu młotkowego. Poza tym prowadziłem ramię do pełnego wyprostu. Prawie rok zajęło mi nabranie konkretnej masy, ale co ważne - nie straciłem rzeźby. Teraz, kiedy ramię wygląda naprawdę imponująco, zabieram się konkretnie za inne partie ciała. Ale nie znaczy to, że odpuszczam trenigi na ramiona....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
Dobrym ćwiczeniem na kulistość bicepsa jest uginanie w oparciu o kolano. Po każdym ćwiczeniu trzeba rozciągać mieśnie.

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3110
Styl młotkowy na rozciąganie jest bardzo dobry ale z tego co widze to bardzo wiele osób popełnia ten błąd że nie opuszcza przedramion do końca i przez to biceps się skraca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
tak, ale trzeba pamietac, ze (głownie) cwiczac sztangą - nalezy doprowadzac do pełnego rozciagniecia bicepsa, ale nie do pełnego wyprostu rak...

pozatym - niektóre 'kształty' bicepsów są wrodzone i nie da sie z nimi nic wiecej (w znacznym stopniu) zrobić...

Zmieniony przez - .corleone. w dniu 2005-08-08 12:49:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
zdaża się również że niektórzy mają taką genetyke, pozdrawiam

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Ładne kuliste bicepsy to marzenia wielu ćwiczących, dyży wpływ mają tutaj ćwiczenia ( technika), rodzaje ćwiczeń oraz genetyka. Na uwypuklenie bicepsa dobrym ćwiczeniem jest uginanie przedramienia z łokciem opartym o kolano/udo. Pozdr

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki trening wybrać ?

Następny temat

Łydki

WHEY premium