SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps... Hm...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1821
Witam mam pytanie cwicze jush prawie 3 lata na siłce i jak do nie dawna bicek rósł powoli ale rósł a ostatnio stop ;/ zmieniam treningi itd. próbowałem super seri lub treningu 2 razy w tyg. na bicka ale srednio to wychodzi bo mnie ściągna po 2 tyg. zaczynaja bolec ... czy to moze byc powodem zastoju ?? od niedawna rozciągam biceps ale jeszcze nie moge nic powiedziec... mam zamiar kupic sobie No-Xplode + Storm i moze wtedy cos pójdzie ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a co dadza ci stormy czy hp na zastój bicepsa

cos ostatnio wyrosły jak grzyby po deszczu problemy wlaśnie z bicepsem[a do lata daleko przecież]

Puma ładnie rozpisywał -podczas bezsennych nocy- ale sie dla was poświeca]- plany n aprzelamanie takich stagnacji... nie znalazłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1821
szukałem np. "wielki art o bicepsach " no ale cięzko ... a myslałem ze np przy cyklu bedzie łatwiej cos ruszyć... przeglądałem tez art o ćwiczeniach dla Armwrestlerów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja tez nie moge znaleźć bo to było w pewnym temacie[wewnątrz]

chodziło o metode HSS 100

w przyblizeniu
-jedno ciężkie ćwiczenie na 4x 4-6 powt.
-superseria[mysle,ze jedna ci wystarczy] - modlitewnik i unoszenie sztangielek w oparciu na laweczce 3x10-12
- i na koniec jedna seria po 100 powt.- ze sztangą z minimalnym obciązeniem- tylko, ż ećwivczenie bedzie trudno znaleźć bo Puma proponował kratownice a mało kto ma do niej dostep[ciekazym zastepstwem byłoby może uginanie ramion z linka wyciagu dolnego [z lina w rękach]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1821
aha ok poszukam ... a mozesz rozwinąc tą superserie ?? bo nie wiem o co chodzi ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1821
moze to wyglądać tak ?? :
-[jedno ciężkie ćwiczenie na 4x 4-6 powt.] uginanie ramion ze sztangą stojąc
-[superseria[mysle,ze jedna ci wystarczy]] modlitewnik uginanie ramion podchwytem [ raz jedna raz drugą reką ] i od razu wstajemy i siadmy z oparciem i jazda szangielkami na przemian
- [i na koniec jedna seria po 100 powt.] np. moze byc to co na początku tylko z malutkim obciązeniem ??
tak mam to rozumiec ??

Zmieniony przez - agros_91 w dniu 2009-01-31 20:56:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
raczej seria lączona- trzymając sie ścisle terminologii;
wykonujesz dw ćwicz. na te sama grupę bez przerw wypoczynkowych[ćwiczenia zaproponowalem- wykonujesz poprostu jedno po drugim]

jako pierwsze wlaśnie to ćw. miałem na mysli

modlitewnik oburącz zamierzałem ale myśle,ze można i tak jak zaproponowałeś.
wtedy i na ławeczce wykonaj raczej naprzemiennie.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-01-31 20:58:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1821
ok Dzieki :D SOg DLa ciebie !!
jak skoncze to napisze jakie efekty :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1821
aha jeszcze jedno to pierwsze i ostatnie to jest jakaś róznica jakim chwytem ?? [wąski , szeroki ] bo z tego co wiem to jesli bede trzymał blizej rece to bardziej obciązam tą głowe [krótką] i bicek idzie do góry a jak szezej to na długi i sie bicek wydłuza ..

Zmieniony przez - agros_91 w dniu 2009-01-31 21:03:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale jakie ćw. masz na mysli[jesli przy unoszeniu szt. stojąc to raczsej mniej wiecej na szerokośc barkow, wtedy obie pracuja w miare równomiernie]

ps... edytuj posty[notesik z olowkiem masz ponad wypowiedzią zawsze]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1821
ok bede edytował ... :D
chodzi mi o uginanie ramion ze sztangą stojąc ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o trening na siłem

Następny temat

small break..:) its good idea???

WHEY premium