SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej wam
czy ktos z was pije bialko z jajka kurzego?jezeli tak to jak to pijecie(na surowo, z mlekiem czy z czyms innym)
gdy ja pije samo bialko to mi sie cholernie zygac chce;(
ostatnio zaczolem mieszac mleko odtluszczone w proszku, mleko(niskoprocentowe) i ......bialko,jak to se wypije to i tak chce mi sie zygac ale o wiele mniej niz pije samo bialko
z gory dzieki za odpowiedz! :)

ramirez
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
a sranie cie nie lapie ? :>>>

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Ja najpierw jajko wsadzam na 15 sekund do wrzątku!!! potem je rozbijam, białko do szklanki ( to znaczy 4 białka) zatykam nos ręką i pije jak najszybciej, potem zagryzam sobie chlebem!!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Panowie,a stara,dobra jajówka albo omlet to już nie wystarczą??Pozdrawiam.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Jaka jajówka??? pierwsze słyszę!!!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No jajecznica-nie jadłeś(a może zmyliłem Cię nazwą)Pozdrawiam.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Zmyliłeś mnie nazwą!!!!! Ale jajecznicy za bardzo nie jadam bo na tłuszcu jest smażona!!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Posłuchaj,ja jestem po operacji trzustki i smarzone rzeczy mogę zapomnieć,o tłuszczu też,ale mam prosty sposób-beztłuszczowa jajówka:rozbijam jaja(z tym,że tylko 1 żółtko w tygodniu mogę-trzustka),dolewam trochę mleka i wkładam to do mikrofali(możesz dodać do tego jekąś chudą wędlinkę,ale najpierw ją samą podgrzej,a potem dodaj jaja).Jeśli nie masz mikrofali to zastosuj sposób mamusi(tak się robi dzieciom)usmaż na wodzie(normalnie na patelni,ale zamiast tłuszczu dajesz troszkę wody)kiedy się zetnie to woda odparowuje,a resztke jej wylewasz .Pozdrawiam i smacznego(jak byś chciał jeszcze jakieś przepisy to jestem kucharzem,ale samoukiem)

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Już kiedyś próbowałem ,ale dziwnie mi smakowały jajka bez tłuszczu, dlatego pije białko na surowo!!!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No nie wiem,co jest smaczniejsze-ja surowego bym nie przełknął.Pozdrawiam

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
A nie lepij jako ugotować na twardo, żółtko potem wyciepać a białko wcinać???

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Makaron?

Następny temat

ryboza

WHEY premium