SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BdWiELKi / blog / w drodze po życiową formę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19790

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Siłę rób na stałym obciążeniu, jeśli nie masz napisane inaczej. Czyli w wycisku z klatki np. 90 kg na 6 ruchów. Jak wszystkie serie idą zgodnie z planem dorzucasz 5 kg.
Clear?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Ahh okej Będę pamiętał


Od schodzenia na maxa w dół w przysiadach boli mnie kolano trochu, które miałem kiedyś kontuzjowane :/ Chyba muszę zainwestować w taśmy jakieś na kolana. I jutro kupić coś na stawy. Teraz idę robić lekcje


Pozdrawiam, Michał

Zmieniony przez - BdWiELKi w dniu 2009-02-19 20:16:28

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
łoooo

masakra w wycisku
jest ŚMOC

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
No jest SMOC jest !!! i ladnie idzie.

Tylko to podciaganie sztangi wzdluz tlowia - podobno najbardziej kontuzjogenne cwiczenie sposrod wszystkich cwiczen silowych... uwazaj (popatrz np. tu : https://www.sfd.pl/KRZYCHU_RATUJ_-_problem_z_barkami-t272695.html ).



MOC z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Znam bardziej kontuzjogenne.
Wykonane prawidłowo technicznie (bez nadrzucania) nie jest bardziej niebezpieczne od wyciskania francuskiego, wiosłowania w opadzie czy przysiadów.
Bardziej pasuje tu wycisk zza karku z dużym obciążeniem (70-80% CM).

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Po tym ćwiczeniu bardzo dobrze czworoboczny mi reaguje A nie nadrzucam przy tym ani nic z tych rzeczy więc- jak dla mnie ćwiczenie pierwsza klasa . A do tego uważam, że jedno z lepszych jakie jest na barki

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Bo to tak jak z jedzeniem. Co niezdrowe to najlepsze

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Piątek:
Plecy:

1) Rozgrzewkowe - Wyprosty tułowia z opadu (lub "babka") - 2x12-15
2) Martwy ciąg - klasyczny 12- 60kg,10- 60kg,8-60kg, 3*4-6 powt.-80kg
3) Wiosłowanie sztangą opadzie 4 s - 8 powt. 120kg !!
4) Ściąganie drążka wyciągu górnego do karku 3x10 90kg
5) wznosy hantli w opadzie tułowia 3x 15- 15kg
6) Swobodne zwisy na drążku - 3 s - 30 - 40 sekund
Triceps:
Pompki na poręczach 4x 6 waga własna + 20kg
Wyciskanie wąsko 8p. 90kg 6p. 100kg 3p. 110kg 3p. 125kg
Przedramie

MOOOooooooOOOOcCCC . Było bardzo dobrze dziś . Mięśnie pleców napuchły i dostały ostro po włóknach a triceps kwiczał z bólu (choć napompował się słabiutko ale pewno o to chodzi w tym treningu). Przedramię robię na napuchnięcie więc jest mnóstwo powtórzeń .

Ogólnie trening przebiegł bardzo dobrze . Jestem zadowolony, że wszystko idzie zgodnie z założeniami. Aktualnie schodzę 1kg na tydzień z wagą mniej więcej (raz 1,3kg a raz 0,7kg) a w pasie już 3cm w dół . Będzie cóś czuję, że forma zaje.biaszcza po tym cyklu treningowym ogólnym . Wczoraj był 3 trening barków na siłę, a dopiero dziś im się przyjrzałem i co widzę? Że uwypuklają się . Dieta idzie zgodnie z moimi założeniami (nie wypisuję jej tu z braku chwili na to) i wszystko elegancko idzie . Jutro idem na bieżnię i schody do klubu fitness tak, tak do klubu fitness .


Pozdrawiam, Michał

Zmieniony przez - BdWiELKi w dniu 2009-02-20 20:28:18

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Rewelacja Będzie z Ciebie ludź
... a to dopiero początek

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Oj taaak to dopiero początek trenerze mój .


Dzisiaj byłem w klubie fitness na aerobach, bo moja siłka zamknięta nie wiedzieć czemu dziś. Porobiłem 20minut bieżni lajtowo i 40minut schodów. To drugie strasznie ciężkie jest (nawet nie wiedziałem). Po tym jeszcze weszłem na maszynę na pośladki i porobiłem 6 serii . Już dupa boli . Tak to cały dzień będzie przeznaczony na regenerację, to samo jutro. Jako że zacząłem powoli zrzucać to czas pochodzić na solarkę . Będę sobie śmigał raz na tydzień żeby jakiś lekki brąz złapała skóra, a do tego to fajny sposób na wodę podskórną . Teraz idę się kimnąć na 30minutek


Pozdrawiam, Michał

Go and get it.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na Biodra

Następny temat

czy ten plan na mase ma prawo bytu?????

WHEY premium