SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BdWiELKi / blog / w drodze po życiową formę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19772

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
mimo mlodego wieku widze u Ciebie madre i dojrzale podejscie do sprawy
dietka zayebista, nic tylko rosnac (moglbys napisac czy wprowadziles jakies zmiany czy jest taka sama jak na pierwszej stronie)
trening ulozony przez specjaliste, wyniki i wymiary tez zayebiste, mozesz jeszcze namieszac w przyszlosci

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2009-02-21 19:07:14

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
siemanko BYKU bardzo fajny dziennik idzie ci super prześledziłem większość i będę śledził teraz systematycznie powodzenia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Molu86
Bardzo dziękuję za miłe słowa Strasznie podbudowują i motywują do jeszcze większego przykładania się! Fakt dietka około 2 tygodnie w tył troszkę się zmieniła otóż aktualnie wygląda ona tak:
1. od razu po przebudzeniu (6rano) odżywka białkowa (ostrowia)
2. 7 rano 4 całe jajka, 100g chleba brązowego pełnoziarnistego
3. 10.00 250g kurczaka 100g chleba brązowego pełnoziarnistego
4. 13.30 250g kurczaka 100g chleba brązowego pełnoziarnistego
5. 15.30 lub 16.00 300g dorsza 100g ryżu brązowego
6. po treningu białko (ostrowia)
7. 21.30 250g twarogu półtłustego i 300g jogurtu
Oprócz tego wcinam jakieś 50-60g oliwy z oliwek dziennie, witaminki, aktualnie zakupiłem na stawy glukozaminę (trening siłowy wpływa znacząco na moje stawy), tran z rana i łyżkę masła orzechowego 90% orzechów Póki co nic z tego nie zmieniam, bo wchodzi na razie nieźle mi . Za maksymalnie 2 tygodnie planuję opracować coś by kilogramów trochę tracić, choć na razie idzie wszystko w dobrą stronę więc jeszcze się z tym zastanowię.

Tak trening jest ułożony super, ale co się dziwić spec go ułożył . Nie chcę się chwalić, ale prawdopodobnie, a raczej na pewno współpraca z Mawashim nie zakończy się na tych treningach...

Co do moich wymiarów i przyszłości to mogę powiedzieć tylko tyle, że mam duszę sportowca i charakter uparciucha. Jak coś postanowię to do tego dążę... A postanowiłem coś sobie rok temu, a dążenie do tego zajmie mi duuużo czasu... W sumie całe życie


polaco_922
Dzięki kolego Idzie dobrze, a jak wcześniej Mawashi zauważył 'to dopiero początek'...



Dzień dobiega końca. Po wygrzaniu się w 'trumnie' jakoś lepsze samopoczucie. Najwidoczniej brakowało organizmowi słoneczka, chociażby tego sztucznego . To moja pierwsza wizyta w solarium więc pewno będę jutro czerwoniutki . Teraz siedzę i uzupełniam płyny przeglądając dzienniki i testy różne różniste

Zmieniony przez - BdWiELKi w dniu 2009-02-21 19:47:15

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
nie za duzo masz bialka w diecie?
chodzi mi np. o 250 kurczaka - to jest 50g bialka i mozliwe a raczej napewno nie wykorzystujesz takej ilosci a tylko obciazasz organizm

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Każdy mi się dziwi Ale zawsze powtarzam, że kiedy mam mniej białka to nie idzie mi już tak... W sensie- lepsze przyrosty mam kiedy białka mam dużo, bo kiedy mam tak około 30g w posiłku każdym to stoję w miejscu. Nie wiem czemu tak jest, ale zauważyłem to już jakiś czas temu.

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
ile to kasy przeciez...

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
No trochę by normalnie szło... Ale tak się składa, że znajomy dobry taty ma hurtownie mięsa i mamy wszystko o wiele taniej .

Ale rozumiem, że radzisz mi bym zmniejszył ilości tak? Wiesz diety akurat to nie jest łatwa sprawa jak dla mnie... Ciągle się uczymy na własnych błędach

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1120
rzeźnik jak na ten wiek to masakra, będę zagladal bo warto oby tak dalej pzdr sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Naprawdę? Ja wciąż krytycznie podchodzę do swojej sylwetki... Nie patrzę na plusy tylko minusy Tylko co dzień przed lustrem w myślach 'kur.. tutaj trzeba poprawić, a łydki to jakbym nie miał, no i do tego brak góry klaty...' i spać . Dzięki za sog-a i odbijam

Zmieniony przez - BdWiELKi w dniu 2009-02-21 20:17:25

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
wrzucaj zdjecia jedzenia

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na Biodra

Następny temat

czy ten plan na mase ma prawo bytu?????

WHEY premium