SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BdWiELKi / blog / w drodze po życiową formę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19847

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Właśnie wróciłem. Ciężko ocenić powiedział lekarz co wiedział... Ale mam załatwioną wizytę w klinice sportowej jakiejś jutro (dobrze że są znajomi rodziców). No na razie nie jest ciekawie. Z bólem cokolwiek tą ręką wykonuję... Mam niby mieć jutro jakieś taśmy załatwione na bark co mi na razie ułatwi poruszanie. No nie wiadomo do końca o co kaman... Mam nadzieję, że nie będzie nic wielkiego. Od tego wszystkiego odechciało mi się wszystko dziś i po powrocie do domu nic nie jadłem... teraz wcinam dopiero pieprzonego kurczaka. Ale mam wnerw.

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Daj znac co w klinice sportowej powiedzieli.

MOC z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3117
ja pierdziele wszyscy się kontuzjują albo maja problemy ze zdrowiem ale lipa!!!


wracaj do zdrowia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Właśnie powróciłem do domu, ale to nie koniec dzisiejszego latania. Zrobili mi kilka badań i ruszali moim barkiem w te i wewte, że boli mnie cholernie... Oprócz tego wstaje rano i patrzę w lustro w łazience i napuchnięty bark... Ciągle uczucie gorąca pod skórą... Mówią, że na razie ciężko stwierdzić ale może być jakieś naderwanie. Jutro wracam tam znów i już z wynikami badań będą diagnozować problem. Oprócz tego powiedzieli bym jechał na pogotowie by tam również zdiagnozowali mój problem. Na razie dostałem jakieś maści i ma opuchlizna zejść. Powiedzieli również bym był nastawiony pozytywnie i nie przejmował się bólem teraz to 'szybciej wrócisz do zdrowia'. Że rola mózgu jest też ważna bardzo. No cóż więc z podejściem, że wszystko co nas spotyka w życiu ma jakiś sens jestem dobrej myśli. Mam nadzieję, że jutro pójdę i stwierdzą, że to nadwyrężenie (oby!). Do tej pory dano mi jakiś usztywniacz, bo moja ręka jest ciężka i by nie przeciążać barku mam go nosić na razie. Do tego jeszcze grypa mnie złapała... Hah wszystko na raz. Do szkoły mam nie chodzić do poniedziałku. I tak bym nie chodził przez wizyty w tych gabinetach lekarskich. Więcej napiszę co i jak jutro.


Pozdrawiam, Michał

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Trzymam kciuki.


MOC z Toba

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Czy miałeś robione USG barku?
Jeśli tak, to zeskanuj lub przepisz opis. Skonsultuję ze znajomym ortopedą.

Dziwna sprawa, w sumie ciężary relatywnie nie jakieś ogromne, rozgrzewka i jedzenie ok. Mam nadzieję, że nie dałeś dupy z techniką ćwiczenia.

W sumie ja też się ostatnio zdziwiłem, bo robiłem trening nóg, 4 serie po 20 powt na 60 kg i 4 serie wykroków z samym gryfem i prawe kolano na drugi dzień spuchło. Tylko ja mam 30 lat i tony przewalone, a Ty jesteś dużo młodszy ...

Koniecznie odpuść na tydzień, żadnych wyciskań ani ściagań.
Dodaj 2 gr wit C dziennie + wszystkie leki ktore dał lekarz.
Wit C najlepiej z jakiegoś dobrego suplementu o dobrym wchłanianiu, np z Olimpu.
Większe dawki wit C przyspieszają regenerację tkanek łącznych i stawów. Mi zawsze pomagają większe dawki przez 2 tyg. Później trzeba zmniejszyć.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
USG mi zrobią jutro prawdopodobnie. Dzisiaj sprawdzali czy nie ma ze stawem czegoś i miałem RTG a opis jest taki: Struktury kostne tworzące staw barkowy bez uchwytnych świeżych zmian urazowych. Cechy sklerotyzacji guzka większego kości ramiennej lewej.

Jutro mam wizyty u ortopedy. Mam przepisaną jakąś maść na recepte, ponoć dobra. Techniki nie mogłem mieć złej... Ruch wykonywałem mechanicznie już wypracowany mam ten ruch... Jutro ortopeda ma mi powiedzieć więcej. Witaminę C dokupię jak tylko kaska będzie ;)

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Wit C trzeba zacząć suplementować odrazu. Póki co bierz jaką masz w domu. Do posiłku po 0,5 gr.

Daj znać co wyjdzie po kolejnej konsultacji.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
ok to jakaś tam wit c sie znajdzie. No dzisiaj powiedziała mi pani lekarz, że jeśli miałbym naderwanie to nie mógłbym któregoś ruchu wykonać. A ja jestem w stanie wykonać wszystkie ruchy, więc nie jest źle. -To mi powiedziała dodatkowo dziś. Jutro mam nadzieję, że wyjdę z kolejnej wizyty już całkiem odprężony, bo dziś trochę mi ulżyło.

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Co najmniej tydzień regeneracji. Jak będzie dokładna diagnoza, to się zastanowimy nad treningiem.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na Biodra

Następny temat

czy ten plan na mase ma prawo bytu?????

WHEY premium