SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Basen a suplementy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 522
Witam,mam 17 lat,od niedawna bardzo regularnie chodzę na basen-staram się codziennie,ale nie zawsze wychodzi,jednak prawie codziennie daję radę.Codziennie robię też brzuszki i pompki. Zdecydowałem się na basen,gdyż będę jeszcze rósł i nie chcę obciążać kręgosłupa siłownią,a basen wiadomo najlepszy na kręgosłup.Problem jest taki,że jestem szczupły a chciałbym nabrać troszkę mięśni,przede wszystkim na klatce piersiowej,ramionach i rękach,jednak na całym ciele by się ciut przydało. Więc po tym długim wywodzie moje pytanie do Was brzmi-jakie suplementy polecacie dla mnie,który tylko chodzi na basen + brzuszki i pompki w domu...Białkowe,kaloryczne,czy jakie? Zależy mi na tym,aby nie hamowały one też wzrostu. Dziękuję za każdą życzliwą odpowiedź sogami ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć.
Jeśli nie chcesz obciążać kręgosłupa i nabrac trochęmasy polecam trening domatora;
https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html
Oaz dieta aby zdobyć masy:
https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html

Oraz cała masa poradników do odżywiania,supli i treningów.
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
1 Trening siłowy nie powoduje zatrzymania wzrostu
2 Suplementy nie powoduje zatrzymania wzrostu
3 Suple bez diety głupota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 522
Trening siłowy na pewno nie wpływa na to korzystnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mrMarcin:)
Trening siłowy na pewno nie wpływa na to korzystnie.

Z czego to wnioskujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 522
No z opinii lekarzy... Wole nie ryzykować,skoro mogę sobię pomóc basenem i lekkimi ćwiczeniami w domu jak brzuczki czy pompki.No i oczywiście jakiś suplement,bardzo byłbym wdzięczny za polecenie mi takowego :) Arginina?białko ? a może coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
to zmień lekarzy
Poczytaj co Ci na początku wkleił
pytasz czy wziąć kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
W to, że trening siłowy nie zatrzymuje wzrostu nie chcesz uwierzyć, ale wierzysz, że Ci suple pomogą bez żadnej diety.
Zmień lekarza.

Zmieniony przez - Rabittt w dniu 2012-09-20 08:43:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 522
Ja nie neguję tego,że suple bez diety nic nie dadzą :) Dlatego pytałem jakie suple do jakiej diety polecacie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Na początek warto policzyć zapotrzebowanie kaloryczne, tu masz to dobrze opisane https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
Potem przeczytaj tematy podwieszone w dziale Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"moje pytanie do Was brzmi-jakie suplementy polecacie dla mnie,który tylko chodzi na basen + brzuszki i pompki w domu...Białkowe,kaloryczne,czy jakie? Zależy mi na tym,aby nie hamowały one też wzrostu."
Może nie umiem czytać ale tu nic nie ma o suplementach do diety
Najpierw dieta. Jeżeli chodzi o sam basen i pompki to wystarczy Ci 10 wskazówek żywieniowych.
Jeżeli nie chcesz treningu siłowego - to okay.
Na razie suplementy zbędne. Jedynie prozdrowotnie witaminy i omega-3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłke

Następny temat

Dieta Białkowa

WHEY premium