SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Basen

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 312
Witam! Mam parę pytań do doświadczonych bądź obeznanych ludzi w pływaniu a mianowicie:
1. jak pływać (i czy da się tak pływać) żeby rozwijać biceps
2. czy chodzenie na basen 4 x w tygodniu to zło :v tzn. czy powinienem ogarniczyc do 3 ?
3.jak najlepiej pływać aby nie palić mięśni?
4. Basen pomaga schudnąć ale czy pomaga rzeźbić ?
5. Jeżeli pływam 4 x w tygodniu na basenie i biegam 3 x w tygodniu ale intrewałem to mogę się spodziewać dużych spadków mięśni ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
1. Nie da się, od rozwijania mięśni są ciężary/trening domatora.
2.Nie, to nie jest zło.
3.Normalnie
4.Chudnięcie i rzeźbienie to to samo.
5.Kwestia diety.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
przy takiej ilości treningow musisz się spodziewać ze będzie trudniej masy nabrać , czestotliwosc duza , do tego interwal jak i uwzglednic w treningu silowym bo niektóre partie co biora udział w pływaniu mogą być przemeczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 547
Nareszcie jakieś pytanie o pływanie :D
1. w pływaniu podstawą jest triceps i mięśnie barków , w pływaniu nie używa się bicepsu
2. to zależy od Twoich możliwości , ja osobiście trenuje 2-3 razy w tygodniu , zawodowcy pływają 4-5 razy w tygodniu rano i wieczorem
3. polecam dystane różnymi stylami na zmiane np.2 baseny dowolnym , 2 basen grzbietem i tak z 20 basenów
4.pomaga schudnąć i zbudować podstawy dobrej sylwetki
5.wszystko zależy od Twojej diety

Zmieniony przez - Camsonowsky w dniu 2015-03-08 17:34:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywka

Następny temat

Pare pytań.

WHEY premium