SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

B-dog/w drodze po sylwetke fightera

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912
Shaki27 chodzi o mniej więcej coś takiego http://prommanow.com/wp-content/uploads/2010/11/Vinny-Magalhaes.jpg ogólnie chodzi mi niski bf% i kontrolowanie treningu

18,01

Dieta:
12,30 - 180g jajek na twardo, 100g brokuła na parze, 30g majonezu, 20g białka wpc
16,00 - pizza z działu kuchnia - 180g jajek, 150g piersi, duużo warzyw, 2 plastry sera, ketchup
18,00 - 100g jogurtu, 40g rodzynek, 50 serka białego
19,40 - 21 TRENING
21,30 - WPC + gruszka
22,00 - 70g kotletów sojowych, 60g jajka na twardo, 120g jarzynowej sałatki (już się kończy na szczęście)
00,00 - 200g wiejskiego, 7g rodzynek, pół łyżeczki kakao +30g marchewki - to tym posiłku strasznie mnie ssało, już miałem brać jakieś coś dziwnego, czyt. słodycz ale złapałem za marchewkę powoli wcinałem i przeszło!

TRENING
Zwiększyłem obciążenie o najmniejszy dostępny mi odważnik
1. Seria bez problemu jednak wszystko robiłem po 6 nie 8 sam nie wiem czemu
2. Seria zrobiona
3. Seria: z problemami, edytuje później bo trzeba się jeszcze pouczyć


Zmieniony przez - B-dog w dniu 2012-01-19 07:37:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
jeśli zamierzasz mieć taką sylwetke to napewno musisz sie zmasować a potem robić rzeżbe i nie patrz na to aż tak bardzo że fat ci walnie w paru miejscach bo na redukcji lub przy madrej diecie nawet ci nie będzie przeszkadzał, weż przybierz z 15 kg rzeby potem sie rzeżbić, ja w zeszłym roku po zmasowaniu w zime zgubiłem w ciagu roku na redukcji z najmniej 12 kg. wiec dieta i trening ci pozostaje a musisz sporo wcinać :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Witam.

Treningiem obwodowym czy kompleksem sztangowym masy nie zrobisz. Żeby robić masę potrzebny jest trening na masę. Weź dowolny prosty zestaw FBW - będzie najbardziej odpowiedni.

Wywal do śmieci soje i wszelkie jej przetwory! Po co Ci fitoestrogeny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912
Nie zależy mi na masie, niski bf i tyle ile dam radę wyciągnąć z diety trenując pod mma, mma to dla mnie priorytet. Jeżeli nie będzie przyrostów a będzie progres wytrzymałości i siły to bardzo dobrze, jeżeli i troszkę masy wejdzie to cudownie! Jedyne czym mogę sobię pomóc w budowaniu bez zmian treningowych to dieta i między innymi po to prowadzę: by mobilizować się i kontrolować to co jem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
wg mnie żeby była siła to przydałoby sie chociaż troche dobrego mięśnia a tego nie osiągniesz bez zrobienia minimum masy, mówisz o zawodnikach mma i tak dalej wiec popatrz na nich a potem na siebie bo wg mnie jesteś chudy jak patyk, masz ten sam wzrost co nie uprawiam mma ale dzięki temu że ćwiczyłem wytrzymałościowo i miałem dość siły w wypracowanych mięśniach to udało mi się paru powalić więc weż sie moze troche za masowie ale to juz zależy od ciebie jaką drogę obierzesz.

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
Jak koledzy wyżej,ciężko i czasochłonne jest robienie masy będąc pedantycznym w stosunku do bf :).Ja na twoim miejscu również proponował bym przymasować a później redukcja najwyżej :).Powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912
Masowałem się ze słabym skutkiem wydolnościowym, już wczesniej podczas mma, radziłem sobię ale z ludźmi najmniej 5-7 kg odemnie lżejszymi a przecież walczy się w swojej kategorii wagowej, nie w niższej. Kalorii mogę dodać na plus ale wątpie że miałbym robić masę 2-3 razy w tygodniu bo to nie jest dla mnie. Przemyśle jeden trening w tygodniu na masę z dietą i %bf zwiększonym, jednak nie poświęcę kondycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
to chyba żle sie masowaleś, albo żle dobrałeś ćwiczenia skoro twój układ wydolnościowy nie wyrabiał, może powinieneś zmienić trening by przyzwyczaić do łapania masy i utrzymania formy ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
No i przede wszystkim trening maksymalnie 3 x w tygodniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 912
Przepraszam za brak odpowiedzi ostatnimi czasami ale sesja rządzi się własnymi prawami i potrwa mi jeszcze tydzień a już dziś miałem mieć spokój, treningów tylko brzuch z diety tam jem co zdrowe przy lc czasami coś podjem na stressa, lecz dziś zamierzam wpaść na trening! Do zobaczenia za tydzień!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do zmiany, proszę pilnie o pomoc

Następny temat

Plan na mase prosze o pomoc

WHEY premium