SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ - pierwsze wrazenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 233
Witam
Jestem wlasnie po pierwszym treningu BJJ bardzo mi sie spodobalo . Rozgrzewka , chwyty ,technika , sparowanie . Zapowiada sie konkretnie . Chcialbym spytac czy trening bjj dwa razy w tygodniu starczy ? co dwa tygodnie mamy trening przekrojowy (mma) . CZy to na poczatek dobrze czy bede w stanie sie czegos nauczyc przez np 3 miesiace ? a potem ewentulanie dorzucic cos .?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jak Kadłubek pisze, warto sobie poćwiczyć jeszcze stójkę dodatkowo, ale na to jeszcze masz czas

2x w tygodniu dla początkującego to optymalna ilość, 3x to też nie będzie za dużo i jeśli będziesz miał możliwość, to dorzuć.
Po tych trzech miesiącach będziesz już widział u siebie efekty, jeśli będziesz systematyczny i będziesz pracował na treningach.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początek powinno wystarczyć . BJJ piękny sport. Czy sie szybko nauczysz to zależy tylko od Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak możesz to chodź te 3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
każdy w innym tempie przyswaja wiedzę, po 3 miesiącach cudów bym się nie spodziewał, bjj to bardzo złożony sport. 3 treningi w tygodniu to optymalna ilość ale jak możesz tylko 2 to trenuj 2 - efekty na pewno przyjdą z czasem

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
po co takie pytania czy 2 razy wystarczy. jak ktoś powie że nie to przestaniesz chodzić? przecież zawsze coś z tego wyniesiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 233
pytam z czystej ciekawosci . jesli bede mial okazje i bede mial blizej to napewno dorzuce 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
na poczatek wystarczy 2x , i w domu robic drile i sie rozciagac i bedzie progres na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 233
drile tzn ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 233
o dzieki wlasnie rozgrzewka tak wyglodala jak na 1 filmiku

Zmieniony przez - marek2209 w dniu 2013-07-25 10:36:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
ja bym robil drile do rzutow , ale ja to ja i chodze na judo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Egzamin KK

Następny temat

Baton- pałka teleskopowa

WHEY premium