SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA TST , Super Nowość BCAA w Proszku O SUPER Smaku

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 535 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5002
Rowniez mam zamiar nabrac pare kilo suchej masy miesniowej i BCAA TST ma mi w tym pomoc, trzeba wygladac, sezon sie zbliza
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 535 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5002
Grejfrut czy cytryna... co za roznica, wazne, ze z rodziny cytrusow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Mi tam smakuje Dobrze orzeźwia, nawet pomiędzy sparingami - a to jest ważne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Wiesz Rafał przeaanlizuj jeszcze raz.
Chodziło tutaj o rozpuszczalność, a nie o smak

Ps. Zbędny spam i kłótnie w dziale są nie potrzebne !

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-04-19 23:34:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Jabolcokk

Przeanalizowałem wypowiedź i dlatego powstrzymałem się od dalszego dochodzenia w sprawie rozpuszczalności, bo jak chcesz, to mogę zrobić relację w postaci filmiku/zdjęć i Ci udowodnię, że nie jest taka "doskonała". Jak też podkreśliłem w dalszej części swojej wypowiedzi na poprzedniej stronie - każde bcaa (czyt. każdej firmy) w proszku ma to do siebie, że nie rozpuszcza się "doskonale", gdyż pewna frakcja granulek tych aminokwasów jest ciężko rozpuszczalna w wodzie.

Rozumiem, że bronisz swojej firmy, ale pewnych naturalnych rzeczy się nie przeskoczy, a Ty jako administrator działu zamiast spróbować nawiązać konstruktywną rozmowę, zbijasz moją uwagę twardo upierając się przy swoim.

Nie wiem po co skasowałeś moją wypowiedź, skoro nic takiego w niej nie napisałem. Z przykrością stwierdzam, że nie zachęca mnie to do pisania u Was.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-04-20 10:46:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ok

Produkty Hi Tec Nutrition są produktami Hi Tec Nutrition - a, nie innymi firmami.
Dlatego ten argument nie powinien zostać użyty przez Ciebie.


Dlatego BCAA TsT - PEAK 'a i Hi Tec 'a , zostały uznane za NAJLEPSZE w SMAKU i o NAJLEPSZEJ ROZPUSZCZALNOŚCI oraz WCHŁANIALNOŚCI, ponieważ aby nasilić i przyspieszyć syntezę białkową, powiększyliśmy BCAAs do kwasu Makatowego i krystalizowaliśmy ( Total- Solution- Technologie/TST), umożliwia to szybkie i całkowite rozpuszczenie w wodzie, oznacza to że po spożyciu w ciągu 10min aminokwasy docierają do komórek mięśniowych.


O to Relacja - FILMIK , o Rozpuszczalności BCAA TsT.








Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-04-20 14:16:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
proponuje zakonczyc ta klotnie i jezeli macie obaj mozliwosc zrobienia filmikow i dodania tak bedzie najlepiej!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2566
Ja powiem tak miałem puche z peak'a BCAA tst i średnio się rozpuszczała tzn. taki proszek biały pływał po wierzchu teraz mam puchę z hi tec rozpuszcza się genialnie. To samo zauważyłem z białkiem pucha się elegancko rozpuszcza a folia już nie to samo. Nie wiem czym to jest spowodowane

"życie to wielki samolot, a Ty jesteś jego pilotem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
dobry dowod na rozpuszczalnosc!!!! wiesz co biskup nie widzialem tej roznicy co ty teraz pije hi teca wisnie ale wczesniej mialem peaka grejfrutowy bylo tak samo poza smakiem wisnia bardziej mi podchodzi!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy T-SHIRT LIFE IS TOO SHORT TU BE SMALL

Następny temat

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY 10 SZT T-SHIRT ZA FREE

WHEY premium