SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA TST , Super Nowość BCAA w Proszku O SUPER Smaku

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
mi bardziej podchodzily podczas treningu a przed i po amino anabol professional
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Jeszcze wszystkich produktów nie przetestowałem, więc będzie trzeba:)

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jak cos to pytaj karol z checia podpowiem ja juz poltora roku probuje tych supli i jestem bardzo zadowolony ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Dzięki za info.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
nie ma problemu staram sie od czasu do czasu w miare mozliwosc sluzyc pomoca nawet "konkurencji"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Jakiej konkurencji, przecież my w innej kategorii:) Ja również chętnie pomagam nawet chłopakom ze swojej kategorii:)

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 295
Witam wszystkich.

Jestem w posiadaniu BCAA tst. Od poniedziałku rozpoczynam stosowanie tego suplementu i po przejrzeniu niniejszego tematu mam kilka reasumujących pytań, mianowicie:
1. Lepiej przed, po, czy w trakcie treningu?
2. Lepiej rozpuścić z wodą czy zaaplikować proszek bezpośrednio do ust popijając wodą?
3. Jak odmierzyć porcję (5g,10g,13g - prosze mi wybaczyć to pytanie ale nie jestem w posiadaniu wagi ani jakiejkolwiek miarki, może ktoś mógłby wrzucić przykładową fotografię z np. łyżeczką zawierającą 5g substancji)
4. W dni nie treningowe nie warto (szkoda pieniędzy)?

Proszę wybaczyć, być może moje pytania wydadzą się Wam zbyt tendencyjne czy naiwne, lecz moja przygoda z siłownią ma charakter stricte amatorski w związku z powyższym proszę o wyrozumiałość :)

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Ja robię tak: przed i po treningu wsypuję proszek bezpośrednio do ust i popijam wodą. Łyżeczka od herbaty będzie ok. W dni nie treningowe warto wziąć rano i przed snem.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
przed, po
skoro masz bcaa tst ktorych smak jest bardzo dobry to nie ma sensu meczyc sie z prochem, ja zawsze rozpuszczalem w wodzie i pilem. Jesli chcesz odmierzyc 5g to bedzie to lyzeczka do herbaty, ale nie czubata, taka "normalna". Ale zeby bcaa przynosilo dobre efekty podczas redukcji to trzeba jesc je w dawce ok. 40g BCAA TST dziennie, przy mniejszych dawkach ich dzialanie jest IMO nieefektywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
to zalezy ile krecisz areo itd i czy uzywasz czegos innego niz tst... moze sa jeszcze calodzienne wiec moze nie bedzie pottrzeba az 40g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy T-SHIRT LIFE IS TOO SHORT TU BE SMALL

Następny temat

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY 10 SZT T-SHIRT ZA FREE

WHEY premium