SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w lędźwiach

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
dzięki za słowa pociechy i sam w to wątpie ze to może być taka poważna sprawa, ale nic nie wiadomo. A jak mi jeszcze te skutki napisałeś to wogóle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aerts trza być dobrej myśli.

Miałem podobną sytuacje(może nawet pisałem o niej na poparzedniej stronie).
Bolały mnie plecy w odcinku lędźwiowym kręgosłupa,zwlekałem z wizytą u lekarza z 2m-ce (w ten czas olewałem siłownie).Wkońcu poszłem do lekarza,zrobił przeświwtlenie itp okazało sie że nic mi nie jest,że to skutek szybkiego wzrostu(że w moim wieku dużo osób tak ma)
Nieciekawa sprawa zwłaszcza że 3 m-ce poszły sie ***ać.

Idź do lekarza,upewnij się,żeby to mieć za sobą
I SOG na pocieszenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
Dzięki
Ale u mnie trochę inna sprawa, bo nie chodze na siłownie tylko trenuje w SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem,czytałem i słyszałem że jesteś przyszłą gwiazdą K1 jako polski zawodnik

Też mam zamiar trenować kickboxing ale dopiero od września bo teraz to raczej zapisów nie ma.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
hahahahaha, wy z tą gwiazdą k1 chyba świrujecie trochę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1059
Siema, ja tez miałem taki ból, cwicze taekwondo, przy wielu kopnięciach a szczególnie przy szybkich kopach i obrotkowkach za***iscie boli. Pomogły mi grzbiety takie-ćwiczenia. Robiłem je tak że na drugi dzień miałem za***iste zakwasy, dzieki którym nie czułem tego bólu, po miesiącu takich cwiczen i stosowaniu masci ABC przestało boleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
Dziś na treningu ani razu mnie nie zabolało a był ostry, moze to tylko przewianie było
A nie mogły to być korzonki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
prze kilka lat grałem w piłke potem rok przewy podobne bołe zaczeły sie w lutym nic se z tego nie robiłem ale bóle narastały pojawiały sie najczesciej rano potem przstawały jak sie wychylałem ti tez bolało zdenerwowałem sie i porzedłem do lekarza na przeswietleni i tu mega zdziwienie skrzywnie kregosłupa w odcinkach krzyzowym i ledzwiowym zonk potem drugie skierowanie ale jakos na razie nie mam czasu sie wybrac namawiam na udanie sie do lekarza ja nie wiem co bedzie dalej jak czegos sie dowiem to dam znac

Jakie założenie masz ?? Proste Walczyc i wygrywać !! Dume w sercu masz Bo chcesz walczyć i wygrywac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Mam bardzo ważne pytanie:gdy uderzam w piłkę nożna prawą nogą boli mnie bardzo mięsień nie na łydce ale na udzie(przód) ale jak biegam to nie .On boli tylko ja chce zgiąć noge aby odać strzał używałem wielu maści które nie pomagały.Raz nie grałem 2 tyg przeszło i jak pograłem z 2 mecza to znowu bolaŁ I tak dalej i tak dalej byłem na masażu ale nic nie dał tzn tylko na jakiś czas może mam pójść na jeszcze pare?Albo do szpitala czy coś?Czekam na odpowiedż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Nie odswiezaj starego tematu zrob przerwe 2 tyg. a przede wszystim idz do lekarza. Smaruj mascmi rozgrzewajacymi i rob masaze. Mi podobny bol przeszedl bo wlasnie taki mczyms co napisalem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciaganie a kręgosłup

Następny temat

Gołota vs Byrd

WHEY premium