SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból kolana

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 79
Na ostatnim treningu KK miałem egzamin a co za tym idzie kilka walk..., poszło mi nawet nieźle :] ale opłaciłem to nieźle obitą nogą a jeszcze gorzej kolanem , całą lewą noge miałem opuchniętą a kolana to nawet nie było widać , problem w tym że siniaki z uda i piszczeli powoli schodzą i ból mniejszy ale to kolano mnie pieni,wogóle nie moge nogi zgiąć w kolanie mineło już troche czasu ale ból nie ustępuje dalej pozostaje nieźle opuchnięte.
Znacie moze jakieś dobre sposoby aby to jakoś wyleczyć ??? jakieś maści rozgrzewające itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8133
lekarz.

z kolankami nie ma zartow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5188
Lec czlowieku do lekarza i to szybko!

******
SFD JUJITSU TEAM

"Saru mo ki kara ochiru"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Może być, że samo przejdzie.

Ale ja bym tak jak koledzy polecił lekarza skoro nawet uda i piszczele Ci się zagoiły a kolano nie

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1529
li i jedynie lekarz.. lekcewazenie takich spraw, a zwlaszcza dot. stawow nigdy nie przynosi dobrych rezultatow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1289
ovieczka: no wlasnie :(

lec do lekarza i to szybko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
wszystko w temacie zostalo juz powiedziane lekarz bo z kolanami nie ma zartow

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1396
Poradze ci tak jak wszyscy idz do lekarza a tak od siebie to kup sobie główke kapusty i obrywaj po liśćiu tłucz tłuczkiem aż sk wypyłynie i przykładaj do kolana załyż takie opaski na na noc powturz pare razy moją mam bolało porobiła i przestal mi tak sam polecam

"...wrogom wyliczasz przyjaźń przeliczasz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1396
Poradze ci tak jak wszyscy idz do lekarza a tak od siebie to kup sobie główke kapusty i obrywaj po liśćiu tłucz tłuczkiem aż sk wypyłynie i przykładaj do kolana zakładając takie opaski na na noc powturz pare razy moją mama bolało porobiła i przestal mi tak sam polecamszczęśliwej kuracji

"...wrogom wyliczasz przyjaźń przeliczasz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1565 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27417
przepraszam że się chamsko wbijam, ale:


mam problem z nadgarstkiem:

miałem soft sparring z kumplem, nieważne czemu jak i po co(dla jaj i tyle), ale źle uderzyłem(jakoś ręka mi się zgięła dziwnie w nadgarstku) i troche boli(czyt. normalnie nadgarstek funkcjonuje, ale jak jest w pozycji do pompki i próbują nią nacisnąć na jakąś powierzchnie to boli-już chyba 2 tyg.,troche lżej ale boli).Nie było opuchlizny czy okropnego bólu.....

pozdrawiam i jeszcze raz sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
polecam na noc grzac ta reke czyli posmaruj ja albo Amolem,Viprosalem, badz Naklofenem i obwin bandarzem

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krótka historia taekwondo

Następny temat

Życzenia Świąteczno-Noworoczne

WHEY premium