SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strasznie sliny ból kolana

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
Witam.
Mam problem z lewym kolanem:( Ból jest tak silny, że praktycznie nie mogę ruszać nogą ;( Ost. Trening przeprowadziłem w poniedziałek więc mało prawdopodobne by ból miał z nim coś wspólnego... Kolano zaczęło boleć nagle:( Ból zaczyna się na kolanie i wychodzi trochę po za kolano w stronę uda;(

Cechą życia jest pęd ku wielkości

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
Naciągniete wiezadło, może delikatnie naderwane zalerzy jak boli ale to nie powod do paniki tylko poprostu musisz na nie uwazać i odpuscic sobie nogi do czasu az nie poczujesz ze przestało boleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
rob oklady z lodu i masci typu: naproxen fastum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
dzięki...

Kolano mi nie spuchło... Jak leże to boli, jak siedzę to boli tak jakby miało mi odpaść, a jak idę to mam chęć się wyrzygać z bólu

Cechą życia jest pęd ku wielkości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
może to staw kolanowy, nikt nie jest w stanie Ci tu powiedziec dokladnie co to jest najlepiej idz na przeswietlenie jesli masci i oklady Ci nie pomogą. pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z uszami

Następny temat

Kolano brak ACL, rekonstrukcja po 20 latach

WHEY premium