SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból kolana

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1376
Cwicze kb oraz na siłce. Ostatnio byłem u kolegi miał worek bokserski i chiał żebym mu pokazał jak sie kopie wysokie kopnięcia. Kopnołem pare razy i poczułe lekki ból w lewym kolanie (kopie prawą nogą).Ból szybko minął ale na ostatnim treningu ćwiczyliśmy high kicki i teraz kolano mnie dość mocno boli. Na treningu nie mogłem dokopać lewą nogą do głowy z powodu bólu. Boli mnie także gdy kopie prawą. Można powiedzieć że czuje takie kłucie w kolanie. Co o tym sądzicie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Tak się kończy kopanie high kicków bez rozgrzewki, ale ważne że kolega zobaczył jak kopiesz

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1376
a jak myślisz powinno przejść samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Jeśli to jest naciągniecie to tak, ale jeśli naderwałeś to lipa. Idź do lekarza z tym, a na drugi raz najpierw pomyśl a później rób!

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
No nie fajnie masz. Kolano jest najbardziej podatne na kontuzję. Później możesz mieć problemy z tym kolanem, ponawianie się kontuzji itp. Coś o tym wiem

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1376
wiem wiem. Odczekam z tydzien i zabacze czy przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
No no niech przechodzi, nie doleczysz tego a później się tak spie*doli że sobie odpoczniesz od treningów

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Polecam jakas goraca kapiel :) dla relaksu + odprezenia się

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Usunięty przez Lady M za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzut przez plecy

Następny temat

Troszkę inne Taiji ;-)

WHEY premium