SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold Schwarzenegger - ciekawostki

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798


Jestem pewien tej przerobki . Najlepszym dowodem jest to ze nie ma ucha , to ze lewa krawedz cienia ma o 2 piks wieksze rozmycie , wciecie na szyi po lewej stronie spowodowane zlym ustawieniem glowy , po prawej stronie zdecydowanie za duzy kontrast spowodowany za niskimustawieniem glowy i inna pozycja glowy arnolda i typa ktory byl faktycznie na zdjeciu i jesli ktos robi w photoshopie to zauwazy ze pod broda jest przestrzen ktora autor fotomontarzu chcial w jakis sposob wypelnic i zrobil to dobrze , ale slad zostal (przynajmniej tak mi sie wydaje - mi takie slady zotaja jak cos montuje)


Sorry za jakosc ale mi se acdsee zablokowalo i musialem ps kompresowac



" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1420
Ja wiem jedno ze arni w tym wieku wyglada imponujaco widzialem T3 jak byla krecona i byly sceny jak arni wchodzil do klubu przednim jechala kamera a arni szedl w spodniach bez koszulki i wygladal za***iscie wiadomo ze nei tak jak za mlodu ale w tym wieku to fenomenalnie widac ze klata juz nie ta i brzuch tez ale to jest juz dziadek pierwsza klasa i juz inaczej cialo reaguje a jesli chodzi o komputerowe przerubki to tylko co mogli robic to gra swiatel zeby wszystko lepiej wyszlo i pozakrywac niedociagniecia jak brzuch troche jzu otluszczony i takie tam ******ly a teraz co zasluguja na wielkie uznanie to to ze arni ma taka wspaniala sylwetke w tym wieku a pomyslcie ze on juz nie cwiczy jak dawneij nei ma na to czasu kiedy moze to troche pocwiczy wyjazdy polityczne jakies festyny dobroczynne filmy rodzina a on sobei radzi tyle podrozy czlowiek jest zmeczony a co do tych zdjec to ewidentna przeroba po pierwsze bo stwierdzil to MichalP a on wie co mowi a po drugie widzialem zdjecia jego w jakiejs gazecie i na jednym niby troszke wczesniejszym jest on z dlugimy wlosami i wyglada jak kosciotrup ktos wziol glowe z mlodych lat i polaczyl z jakims cialem a na samym kacu bylo to zdjecie z plazy

"Dla zdrowia najlepsze jest pąpowanie mięśni i dzwiganie ciężwrów"

"Dla zdrowia najlepsze jest pąpowanie mięśni i dzwiganie ciężwrów"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
wiecie ile arni ma w bicu a widzicie ile ten koleś na zdjęciu bez przesady ale napewno mu nie zmalazl tak bic ten dziadek na zdjęciu to sama kość i trochę tłuszczu zero mięśni

hehe dzisiaj pierwszy raz wlazłem do tego działu

Największym bogactwem człowieka jest życie, w życiu najważniejsza jest miłość a w miłości najważniejszy jest człowiek

Miłość to jedna wielka usterka systemu

Śmierć jest tylko częścią gry, której nie można wygrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4017
Te zdjęcia to podróby, nic odkrywczego ale mogę to poprzeć niezbitymi faktami.
Najwięcej komórek mięśniowych ma facet w wieku 30 lat. Liczba ich jest mniejwięcej stała do 50 roku życia. Ewentualny spadek masy spowodowany jest zmniejszeniem się poziomu teścia oraz brakiem aktywności fizycznej. W 6 dekadzie traci się 15% siły i masy mięśniowej. 15% w siódmej i 30% w ósmej. Wedłóg bada przeprowadzonych na 60-70 latkach te 15% można odzyskać w 2 miechy przy prawidłowym treningu (Medicina Sportiva).

Podsumujmy fakty.
- Arni jest w 6-tej dekadzie, nie ma jeszcze ubytku ilościowego komórek mięśniowych, nawet jeśli to z jego kasą na 90% jedzie na hormonie młodości - HGH i komórek mięśniowych może mieć nawet więcej niż w latach młodości bo wtedy tego cacka jeszcz nie używali.
- jeśli ma spadek teścia (dla mnie bzdura przy postępie dzisiejszej farmakologii) może łykać preparaty pobudzające nawet nie koniecznie te na receptę.
-Pozostaje ciężki trening i doświadczenie a tego byłemu (zresztą wielokrotnemu) MR OLIMPIA napewno nie brakuje.

- no i na koniec dostępna dzisiaj szeroka gamma suplementów i fakt ,ale to już na marginesie, że mięśnie klatki są jednymi z lepiej reagujących na bodźce parti u osub starszych, nie rzadko to właśnie 40-to latkowie mają imponujące osiągi w wyciskaniu.

Arnold jest WIELKI - RESPECT

Michal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445


Ichaaaa foto z trailera "w 80 dni do okola swiata" gdzie Arnold gra epizod :) Nie jest z nim tak źle :) Swoja droga Arnold zapowiedzial ze wystąpi jeszcze w jakiejs duzej produkcji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
ej co mu sie stalo z wlosami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a ale wyglada na tym zdjeciu wyzej zajefajnie. kuźwa ehhehehehehehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
moj dziadek ma wieksze miesnie niz arni na tym zdjeciu a necwiczy silowo tylko troche pracuje w ogrodzie i w lato (porobiee drewno przyniesie drezwo itp)

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1069
stodolar to jakiś d**** . A to szeżenie propagandy ha ha ha.
-zdjęcie które wkleiłeś to nie Arnold w wieku 16 lat tylko 18
-to że ze 100 do 147 cm doszedł w 5 lat to prawda "Flex marzec 2003"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Oj kolego, nie przesadzaj. Dopiero wszedłeś na forum a już szumisz.
Nie wiesz że za tego d****a możesz dostać bana?
Na przyszłość radzę poczytaj trochę więcej o Schwarzeneggerze.
Owszem ja nie wiem wszystkiego, ale tego co nie wiem nie piszę.
Pozdrawiam i życzę pokory, ale może przyjdzie z czasem jak się opierzysz koguciku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lee Haney i jego plecy

Następny temat

NASI DAWNI MISTRZOWIE - HENRYK SZCZEPAŃSKI

WHEY premium