SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold Classic 2-4.03.2007

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 717
Niestety, obowiązki jakich się podjął uniemożliwiają mu pełne zaangażowanie się w treningi.

i dlatego dostanie po dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
obowiazki czy komercja(mam tu na mysli chec zarobienia pieniazkow )??

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 717
jedno wynika pewnie z drugiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
W sumie to nie mozna dziwic mu sie, ze chce zarabiac kase, kazdy by chcial, to jest naturlane.
Z drugiej strony nie ma sie co dziwic temu, ze fanow nie interesuje tak naprwde czym mariusz jezdzi, i ile ma kasy. fani rozliczaja go z wynikow, a tych Mariusz na AC nie osiagnie. Jedyne co moge powiedziec jako fan sportow silowych: szkoda. Jakby sie przylozyl naprwde ostro, to te stanal by na pudle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Według mnie wygrana w AC jest bardziej opłacalna niż kilka miesięcy jeżdżenia po kraju z pokazami.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
witam wszystkich
tak czytam te wypowiedzi i troche sie nie zgadzam zwami na niekture
po pierwsze mariusz ma szanse na podium z tego co wiem zawsze jestem na AC i widze o w akcji ma szanse na podium duze ale wiadomo, tam zadza grubasy typowo silowe konkurencje ale mozna wygrac te zawody tu chodzi o punkty a nie ile kto podniesie to tez ale nie calkiem do konca tu ma jeden problem pudzian , Savickas jest to kolos mocny i zawsze sie dobrze przygotowuje na te zawody, a co do konkurencji to hantel wynosi 90kg albo wiecej bo w tamtym roku mial 88kg a teraz zwiekszyli go o 2kg lub 2.5 kg i kule zrobili ale to nie sa kule takie jak normlanie na zawodach sa to jakies kamienie kture musza przekladac przez jakas poprzeczke to nie sa zwykle kule panowie ale zobaczymy co i jak wiem ze pudzian ma szanse tylko musi sie troche wziasc za trenowanie ale i trzeba sie na przyszlosc tez ustawiac do poki sie jest na topie czemu ma nie jezdzic i zarabiac kase jezeli chca go ogladac powiedzcie to samo byscie robili na jego miejscu bo ja tak nie chodzi tu czym on sie wozi jaka fura tylko ze strongmanem nie mozna byc cale zycie trzeba sobie emeryture jakos skas wziasc , takze jesli sie ma szanse trzeba zgarniac co sie da tak samo z zawoduw ale obowizek jego tez jest ze musi trenowac zeby byc na topie to tyle panowie to jest moje zdanie

jesli ktos chce sie zemna spotkac bede na pojedynku gigantow za tydzien w lodzi ja w tym roku tez mam kilka startow i juz trenuje narazie waga 115kg nie umie przerobic fotek to bym wam pokazal jakis program mi sie skasowal photoshop najblizsze zawody moje to super seria w illinois stanie 3 marca 28 kwiecien najsilnieszy facet w chicago tu planuje zdominowac zawodnikow

konkurencje 25 ton tir,
ciagi 270kg na ilosc razy
60 sekund limit,
belka 120kg ilosc razy 60 sekund
, trzymanie walizek po 140kg kto najdluzej,
konkurencja wiazana beczki 3 po 100kg i
sanie 300kg
takze zobacze jak mi pujdzie z tego co widze narazie to mi dobrze idzie z treningami to tyle pozdrawiam panowie

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
powodzenia na zawodach Tiny a wracajac do tematu, ja z Toba tez sie nie zgazam zupelnie, bo nie mozna napisac, ze wystarczy tylko zeby Mariusz sie przylozyl do treningow a stanie na pudle...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2410
Tiny nie wiem czy się z Tobą zgodzić czy nie bo ciężko mi zrozumieć Twoją wypowiedź.
Co do uczestnictwa pudzian w AC to nie było go w 2005 r więc nie startuje zawsze :P
Mariusz nigdy nie wygra tych zawodów bo nie chodzi tu o treningi na sprzęcie na którym są rozgrywane zawody AC ani o masę tylko czystą siłę. Najprostsza konkurencja na zawodach jaką jest martwy ciąg najlepiej oddaje poziom pudziana na tle pozostałych zawodników, nigdy jej nie wygrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
wiem ja nie muwie panowie ze wygra AC ale ma szanse na 2 lub 3 miejsce to napewno bo widzialem to rok temu jak bylem tam, niemogl podniesc ciezarka 88kg wystarczylo raz mu podniesc i mial by 3 miejsce ale w 2005 niestartowal na AC i niewiedzial jak ten ciezarek wyglada a pozostali zawodnicy w 2005 startowali i wiedzieli o co biega w tej konkurencji ale trudno jak jest tak jest i jak bedzie tak bedzie zobaczymy co w tym roku pudzian nam pokaze aby dobrze wypadl niemusi wygrac cieszmy sie ze chociaz jeden polak startuje tam a nie krytykowac go niemozna tak patrzec nikt nie jest robotem kazdy idzie na ile go stac, to jest moje zdanie dzieki panowie pozdrawiam

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
zobaczymy co w Łodzi zaprezentuje

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe pytanko

Następny temat

Pytanie

WHEY premium