SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Arginina

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1287
Witam ! w lipcu ruszam po kreatynę i bcaa. Myślałem też nad Argininą dokładniej UNS AAKG 250g . Zakładam osobny temat bo to może być ciekawa dyskusja . Czytając w internecie są 2 rożne opinie na temat Argininy . 1 mówi tak jak reklamy tych suplementów że zwiększa ilość hormonu wzrostu i insuliny super pompa wszystko dzięki tlenkowi azotu natomiast 2 strona pisze że obala te mity i że tak na prawdę udowodniono badaniami że nic się nie zmienia i to wyrzucenie w pieniędzy w błoto . Chciałbym poznać waszą opinię na ten temat .

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 945 Napisanych postów 38215 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 299651
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1287
w listopadzie* nie lipcu :P
kreatynkę FA Xtreme Creatine 500 g
a bcaa FA Nutrition Xtreme Beef Amino - 300 tabl.

Zmieniony przez - kubakorn w dniu 2013-10-22 16:00:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 17188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47901
odżywianie ?

14 lat masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
mam 14 lat za tydzień 15 Ale jak komuś mówię że tyle mam to szczęka opada :P . Wzrost 187-188 waga 77 kg od początku wakacji to jakieś 10 kg+ . Odżywiam się dobrze jem bardzo dużo mam ten bilans na + jak czasami sobie sprawdzałem ale też dużo spalam bo trenuję ręczną i K1 . dokładne inne pomiary zrobię za tydzień :) i Od listopada razem z suplami zaczynam prowadzić sobie właśnie taki dziennik z odżywianiem i wgl . I teraz tylko nie wiem jak z ta arginina :)

Zmieniony przez - kubakorn w dniu 2013-10-22 19:18:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6365 Napisanych postów 141949 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1089106
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok dzięki :) a przed treningówkę jakąś polecacie :) ? jakąś nie za drogą z dobrą pompą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6365 Napisanych postów 141949 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1089106
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13230
Tak samo zresztą jak kreatyna, wstrzymaj się z takimi suplementami a przyniosą one lepsze efekty w przyszłości...
Na tą chwilę z suplementów zadbaj tylko o witaminy/minerały oraz kwasy tłuszczowe omega3.

Zmieniony przez - Aksel w dniu 2013-10-22 22:51:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14
nie ma sensu w takim wieku jeść suplementów, poczekaj jakiś czas i trenuj, jedzenie odpowiednie wiadomo najważniejsze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy diecie i treningu

Następny temat

początki