SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Apetyt

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5747
mam taki problem, bo od pewnego czasu nie mam apetytu. Czuje, że przez to trochę schudłem, a i tak jestem trochę chudy. Jem malutko i nie ukrywam, że dość często piję (głównie piwa). Muszę koniecznie nabrać trochę masy. Istnieje może jakichś środek na wzrost apetytu? Może są jakieś naturalne sposoby?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja nieraz wpadne do roboty i bym już zjadł coś, a jak zjem wszystko co przyniosłem do 11 to potem muszę wytrzymać do 15, ale nieraz trzymam słoik masła albo migdały, i tylko codziennie wszyscy z czym masz kurczaka. Z apetytem problemu nie ma.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
odpowiednia dieta i aeroby
odstaw piwa/alko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
ja to właśnie po piwie mam apetyt
dlatego unikam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5747
chyba wolę pójść na łatwiznę i jednak zastosować jakiś środek. Orientuje się ktoś jaki środek można zastosować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5747
po piwie też mam apetyt, ale pije głównie wieczorem w plenerze gdzie nie ma dostępu do pożywienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
apetizer np
ale cudow sie nie spodziewaj. mozesz dorzucic tabate




robiona przez Pepa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5747
poczytałem trochę i ludzie piszą, że od Dibencozide Magnum nie zamykała im się lodówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
możliwe że zepsuta to się nie zamyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
taaa,bo na pewno nie od magicznego produktu np.z megabola..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
niektóre osoby reagują na koenzym wit b12 (dibencozide), a inne nie - ja kiedyś jadłem po 4 na dobę i nic,

pół opakowania które mi zostało oddałem koledze - i faktycznie przytył (ale on nie ćwiczył).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
nie ma co w to inwestowac wedlug mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka?

Następny temat

Pomoc w rozpisaniu cyklu

WHEY premium