SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple na apetyt?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4459
Są może jakieś suple na apetyt? Mam mała wage a w diecie sporo kcal i mozliwe , że z moim apetytem nie dam rady tyle zjeść. Kiedyś brałem MEGACE apetyt miałem jak koń przytyłem szybko 7 kg ale tak szybko jak przytylem to mi to spadło... . Sa może jakieś suplementy po których bedzie lekko poprawiony apetyt ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Digest plus Treca -są to enzymy trawienne które mogą ci pomoc

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4459
Dzięki za pomoc ;) Sog dla ciebie . A mam jeszcze takie pytanko czy po tym nie bedzie jak po tym megace , że bede jadł jadł jadł a potem skonczy sie i apetyt i waga spadnie? (efekt jojo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39323
Może pokombinuj pierw z dietą? Wywal sycące a mało efektywne źródła weglowodanów ("efektywne" - mała ilość ww/100 gram) i podetnij trochę węgle wprowadzając więcej tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4459
Oj nie wiem czy to ogarne , bo troche sie meczyłem z ulozeniem tej diety ;/ http://imageshack.us/photo/my-images/99/pos1i.jpg/ 
http://imageshack.us/photo/my-images/18/pos2z.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/651/pos3q.jpg/

Dlatego wolałbym do tego jakis skuteczny suplement

Zmieniony przez - neq w dniu 2012-06-30 21:00:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to 100g carbo walisz potreningowo? czy w ciągu dnia normalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4459
zależy jaka zmiana w robocie . Jak mam druga zmiane to wale w robocie a jak jestem w domu to potreningowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4459
Jeszcze nie biore dopiero bede brał . Mam zamiar po treingu . Ale jak bede w robocie na druga zmiane to bez treningu bede walił to

Zmieniony przez - neq w dniu 2012-06-30 21:08:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
lepiej sobie gainera/bulka kup i pij w pracy jeśli nie mozesz zjesc posilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4459
a carbo złe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
carbo po treningu super sprawa

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sport Nutrition 100% WHEY PROTEIN

Następny temat

Potrzebne suplementy

WHEY premium