SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Anytramowa redukcja%-) Zaczynamy%-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ssaladin spokojnie Po co tracić naboje , nie warto

antytram ma na silownie zacząć chodzić

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
Rothen ale nie wiem w jaki sposob to mozliwe , daje warzywa do kazdego posilku na obiad jem ich full , ograniczylam owoce do sniadania , chleb jem do drugiego sniadania krome jak jest razowy nie jem slodyczy to chyba dobrze,maki nie uzywam,zawsze gdzies wegli sie znajdzie nawet uwazam ze za duzo, a na obiad jest zawzze mnostwo , ogorek , fasola, marchew , kalafior ,pomidor, salata... czy to naprawde jets tak mało?

Co do A6W to dla mnie za ciezki trening.. chyba nie kazdy musi mniec extra kondycje no nie? kazdy ma swoje lepsze lub gorsze strony , ja dopiero zaczynam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2199
anytram111 ---> to zastąp pewną część warzyw lub owoców czyms bardziej kalorycznym i mniej objetosciowym. normalne ze ogorkami czy sałatką bedzie ciężko ci zaspokoic kaloryczne zapotrzebowanie. Ludzie to nie krowy niemogą jeść 20kg dziennie. Warzywa stosuj jako dopelnienie by byc sytym i nieczuc glodu

Rothen ---> jakos tak mnie poniosło, niedziene ze mam problemy z sercem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
co proponujesz kasze i ryz? Ok ale jak zaczne cwiczyc na silce a z warzyw nie mam zamiru rezygnowac .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
ja w nietrengowe jadlem tylko warzywa (oprocz platkow do sniadania) i chude produkty bialkowe, a z kaloriami nie mialem problemu - raczej musialem uwazac zeby nie przedobrzyc - bo od czego m.in. jest oliwa, olej lniany, orzechy wloskie, omega?

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9368
wlasnie dlatego nie ma potrzeby moim zdnaiem dodawac kasze itp , umiem sie dobrze napchac warzywami,na sniadanie zawsze owsianka leci. jak zaczne cw (a to juz niedlugo) to dopiero dodam. Co do zdrowych tluszczy to zaniedbalam ta sprawe, zawsze tylko do sniadania pestki slonecznika i dysni oraz omega3 ryby.Oliwa z oliwek droga sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2199
anytram111 ---> no ale jak sie nabchasz to twoj załądek bedzie miał problemy ze strawieniem tego i w konsekwencji niedostarczysz i tak wszystkich kcal w 3godziny

co do warzyw niemowie o rezygnacji tylko przycieciu jego pewnej czesci by nadrobic straty czyms bardziej kalorycznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja osobiście po warzywach czuje się źle , wydyma mnie , i mam dyskomfort , oraz uczucie jakbym miał BF o 5% większy dlatego ograniczam się do dużej surówki 400gram raz dziennie albo raz na kilka dni

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
po drugie , faszerowanie warzywami (błonnik) utrudnia wchłanianie witamin i minerałów przez organizm

oliwa nie jest droga sprawa , raz wydasz 15zł i masz na miesiąc

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 420
faszerowanie warzywami (błonnik) utrudnia wchłanianie witamin i minerałów przez organizm


sorry ale to bezsens - żadne inne produkty nie dostarczają tylu tak łatwo przyswajalnych witamin i minerałów co warzywa i ich własny błonnik nie przeszkadza we wchłanianiu

co więcej, obecnie zaleca się spozywanie 25-35 gram błonnika dziennie, więc skąd go zamiast z warzyw brać ? z supli lol ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka jak ktos moze niech sprawdzi i pop :)

Następny temat

Dieta i trening na zgubienie brzuszka

WHEY premium