SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antykoncepcja hormonalna a redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Oj Koleżanko Gulietto - tu mnie rozbawiłaś. Tak się składa, że te dzieci zapewne Twoi znajomi zawdzięczają swojej ignorancji i naginaniu zasad tychże metod. Wspomniana przeze mnie metoda Roetzera cechuje się:
- 98% skutecznością w fazie względnej niepłodności
- 100% skutecznością w fazie bezwzględnej niepłodności
Mówię tu o skuteczności zapobiegania ciąży, bo być może w poprzednim poście wyraziłam się niezbyt ścisło.
Przy czym należy zaznaczyć, że NPR nie toleruje jakichkolwiek odstępstw. A że młodzież bywa niecierpliwa..

Nie lubię publicznego ekshibicjonizmu, ale powiem Ci, że ja NPR stosuję od lat 9 i jeszcze matką nie zostałam. I prawdopodobnie nie będę miała z tym problemu, jak mi się zachce rozprzestrzeniać swoje geny.

Zmieniony przez - huda w dniu 2013-01-26 16:34:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dodam od siebie, że pomimo powszechnej krytyki NPR, WHO wymienia i podkreśla jej zalety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Marta, czy ten temat jest zgodny z koncepcją działu, pasuje tu? ( pytam bo mam wątpliwości)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Może go do działu zdrowie przeniosę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
A może ewentualnie go skopiować do działu zdrowie? Uważam, że jest ciekawy, dotyczy zdrowia kobiecego, a jakby nie było dużo kobiet tu siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Nie wiedziałem, że masz na imię Marta. Ślicznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech zostanie póki co. Można nawiązać ciekawą dyskusję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
ok, proszę Pani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Agulinda, mało mnie ostatnio na forum, bo toczę walkę z moim upartym organizmem, ale do Twojej wypowiedzi o "lajtowym środku" się odniosę. Mam endometriozę, więc lekarze faszerują mnie hormonami, bo to choroba nieuleczalna i żeby ją trzymać w ryzach trzeba mieć hormony na stałym poziomie, co w naturalnym cyklu jest niemożliwe.
Ostatnio szukam czegoś, co mnie nie wykończy i testowałam krążek. Też myślałam - małe dawki w porównaniu do tabletek, wątrobie lżej... I wiesz co się okazało zaledwie po dwóch miesiącach? przez dwa miesiące NIE SPAŁAM, cycki mało mi nie pękły, były gigantyczne po prostu, aż któregoś wieczoru oglądając film na kanapie dostałam PALPITACJI SERCA, po których wystąpiły DUSZNOŚCI. od razu wyciągnęłam krążek, ale myślałam, że nie dożyję do rana. Taka to "lajtowa" metoda jest.

Kiedyś latami stosowałam pewną pigułkę IV generacji. Też mogłabym powiedzieć, że wszystko super, nic się nie działo. Teraz na naturalnym cyklu wytrzymać się nie da, wszystko jest tak rozregulowane. A na hormonach mam takie skutki uboczne, że nie da się żyć. Pigułka przepięknie usuwała nadmiar wody z organizmu. Bez niej potrafię w tę i z powrotem po 5 kg przelewać. Puchnie twarz, ręce, wszystko. Z pigułką nie śpię, wiszę nad kiblem próbując się nie porzygać, mogę zjeść konia z kopytami, piersi nie da się dotknąć. Także laski, ja byłabym ostrożna w tym mówieniu, że tyle lat biorę i mi nie szkodzą... Mi kiedyś też "nie szkodziły", czyli nie było widać, że szkodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak najbardziej temat jest czysto kobiecy i powinien tu zostac
A ze swojej strony chciałam dodac ze dla kobiet ktore "nie chca miec dzieci" bo wbrew sugestiom bycie przeciwnikiem hormonów nie stawia od razu w grupie zwolenników posiadania dziecka po każdym stosunku płciowym... no wiec skoro kobieta NA PRAWDE nie chce miec dzieci zawsze moze podwiązać sobie jajowody. Sposób , nie ma żadnych skutków ubocznych, procz nikłych zagrożeń związanych z zabiegiem medycznym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na skraju desperacji i poczucia beznadziei. Czy ja w ogóle mogę coś ze sobą zrobić...

Następny temat

Proszę o porady- zbyt masywne nogi i ramiona.

WHEY premium