SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Wiatr - odpowiada na Wasze pytania.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 803
Program treningowy zmieniam w miare czesto tak aby caly zaskakiwac organizm.
To wazne poniewaz miesnie bardzo szybko przyzwyczaja do danych form wysilku. Rowniez dieta ktora wyzej podalem to tylko jeden ze schematow ktore stosuje.

no pain - no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Panie andrzeju moglby pan odpowiedziec na moje pytanko ? (pare postow wyzej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 803
KAZIK12345 podciaganie na drazku podchwytem jest ciekawym i dobrym cwiczeniem ale nie wykonywalbym go jako pierwszego cwiczenia na biceps. Uginanie ramion ze sztanga trzymana podchwytem stojac jest znakomitym cwiczeniem i wiele osob od niego zaczyna prace nad bicepsem. Ja osobiscie uwielbiam cwiczyc na modlitewniku z hantlami. Czuje wowczas znakomicie srodkowa - szczytowa czesc miesnia. Moze rowniez powinienes tego sprobowac ?

no pain - no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 803
KAZIK12345 ewentualnie sprobuj uginania ramion przy wyciagu z ramionami na krotkiej poziomej lawce. Powinienes czuc mocne rownomierne napiecie miesni. Osobiscie jestem zwolennikiem hantli i sztang ale czasami mozna urozmaicic trening korzystajac z maszyn.

no pain - no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Witam, mam nadzieje że Pan nie zapomniał o moich pytaniach;)

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 803
Smoczek17 w moim przypadku przy uzyskiwaniu suchej masy miesniowej znakomicie sprawdzily sie treningi o bardzo duzej intensywnosci. Krotkie przerwy miedzy seriami sa dobrym pomyslem. Polecam tez stosowanie niektorych zasad weiderowskich w celu podniesienia intensywnosci wysilku - glownie superserie i serie laczone. Jedna z najlepszych form pracy nad sucha masa miesniowa jest trening jakosciowy. Jak chodzi o odzywianie i suplementacje to powyzej usmiescilem jeden ze schematow stosowanych przeze mnie.

no pain - no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 803
Co do treningu aerobowego - jezeli masz czas i naprawde zalezy Ci na redukcji to powinienes zwiekszyc liczbe treningow aerobowych. Ja w okresie redukcji wykonuje czesto dwa dziennie po 30-40 min. Polecam tez bardzo trening HIIT. Dbaj rowniez o to zeby aeroby mialy bardzo intensywny charakter. Polecam rower stacjonarny.

no pain - no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 803
Smoczek17 jeszcze jedno - nie twierdze ze trening aerobowy na czczo jest bledem. Znam wiele osob ktore tak cwicza i sa zadowolone z efektow. Ja nie jestem zwolennikiem takiego treningu poniewaz jak juz pisalem moim zdaniem istnieje wowczas zbyt duze ryzyko nasilenia sie przemian katabolicznych w organizmie. Jednak jak chodzi o sama utrate tkanki tluszczowej z pewnoscia jest to dobre rozwiazanie.

no pain - no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
tez jestem zwolennikiem hantli i sztang maszyn nie posiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 803
KAZIK12345 pamietaj tez ze korzystajac z ciezaru wlasnego ciala mozna przeprowadzic znakomity trening wlasciwie na wszystkie grupy miesniowe.

no pain - no gain !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Głuchowski - odpowiada na Wasze pytania.

Następny temat

TEST SPONSOROWANY OLIMP - MARCELLLL podsumowanie str. 79!!!

WHEY premium