SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrzej Wiatr - odpowiada na Wasze pytania.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14617
Witam Panie Andrzeju! Zapraszam Pana do mojego dziennika treningowego: https://www.sfd.pl/Turbo1_/_Przejście_do_wyższej_kategorii_wagowej-t668675-s4.html
Moim celem jest nabranie suchej masy mięśniowej. Oto jest mój aktualny trening:
ZESTAW A
Klatka piersiowa:
-Wyciskanie sztangi płasko 4s
-Rozpiętki na maszynie 3s
Tricepsy:
-Pompki na poręczach 3s
-Prostowanie drążka na wyciągu 3s
Naramienne:
-Zarzut sztangi na klatkę+Military press 3s
-Unoszenie sztangi do brody 3s
Brzuch


ZESTAW B
Plecy:
-Podciągnie na drążku 3s
-Wiosłowanie w opadzie 3s
Prostowniki grzbietu:
-Martwy ciąg 3s
Nogi:
-Przysiady 3s
-Wspięcia na palce ze sztangą 3s
Kaptury:
-Szrugsy 3s
Biceps:
-Uginanie ramion ze sztangą podchwytem 3s
-Uginanie ramion ze sztangielkami 3s
Brzuch


Liczę na porady, komentarze i opinie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 803
_Richard_ jak chodzi o plecy to Twoje propozycje sa dobre. Przy okazji nog raczej skoncentrowalbym sie na przysiadach ze stopami na zewnatrz ale uzywajac sztangi. Przy trzymaniu hantli, o ktorym wspominasz bardzo trudno utrzymac proste plecy. Ponadto odpowiednio duze obciazenie przydatne przy przysiadzie rowniez moze byc problemem.

no pain - no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 803
galernik8 mysle ze aby dopasowac suplementacje odpowiednio do Twoich mozliwosci i potrzeb dobrze by bylo gdybys wyslal mi wiecej informacji na temat Twojej budowy. Jak chodzi o sporty takie jak wioslarstwo to z pewnoscią BCAA i glutamina beda dobrym pomyslem. Mysle ze dobrze byloby gdybys przyjmowal oba te suplementy rowniez rano. Proponuje rowniez Pro Long Protein rano i przed snem po 40-50g. Polecam olej MCT 1-2 łyżek stołowych 2 razy dziennie. Vita-Min Multiple Sport bedzie znakomitym uzuplenieniem ( znajdziesz tam VITA – PLEX Sport oraz CHELA-MIN Sport ). Ten suplement proponuje przyjac po glownym posilku.

no pain - no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
Dziękuję
Mam 186 cm wzrostu, ważę ok 100 kg, mocna budowa, miałem brzuch ale go tracę od ćwiczeń. Docelowo myślę że będę ważyć ok 95 - 100 kg. Ćwiczenia, które wykonuję robię w sposób dynamiczny a nie tak jak kulturyści powoli, dlatego tyle powtórzeń w seriach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 178
Witam
mam pytanie , jaki według pana powinien byc stosunek b/t/w w trakcie robienia masy jakościowej . a także jaką ilość aerobów zalecałby pan w tracie robienia masy jakosciowej . i jak oceniłbyś zamiane aerobów z obiegówka np skakanka 60 s , bieg bokserski 60 s , proste z obciązeniem 60 s , walka na worku 60 s . po wykonaniu jednego obwodu z 2 minuty przerwy i tak z 3-4 razy .

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
polecam artykul Andrzeja Wiatra w najblizszym numerze Perfect Body (juz niedlugo)

sadze ze na czesc pytan znajdziesz tam odpowiedz !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
PBC NUTRIFARM
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 525 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6289


zapraszamy serdecznie
Zespół PBC

Zmieniony przez - PBC w dniu 2010-12-22 08:58:48

health, vitamin & sport nutrition shop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 803
Serdecznie zapraszam do nowego Sacza :)

no pain - no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 803
Turbo1 troszke tego malo. Ja na duze grupy miesniowe wykonuje okolo 16 serii. Mniejsze grupy w moim przypadku dobrze reaguja na 10-12 serii. Jezeli chcesz uzyskac wysoka definicje sensowne moze okazac sie stosowanie niektorych zasad treningowych Weidera np. zasadę serii łączonych lub jedną z moich ulubionych zasad czyli zasadę oporu w ruchu wstecznym. Tych zasad jest bardzo wiele i proponuje wybranie tych na ktore Twoje miesnie beda reagowac najlepiej. Oczywiscie niezwykle wazne w dazeniu do "suchej" masy miesniowej sa treningi aerobowe.

no pain - no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 803
galernik8 pamietaj o tym ze miesnie stosunkwo szybko przyzwyczaja sie do danych form wysilku dlatego proponuje zmieniac sposob ich cwiczenia. Mimo Twojej pasji zalecam okresowa zmiane sposobu cwiczenia.

no pain - no gain !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Głuchowski - odpowiada na Wasze pytania.

Następny temat

TEST SPONSOROWANY OLIMP - MARCELLLL podsumowanie str. 79!!!

WHEY premium