SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amazonica/dziennik-blog:) - walka o przyszłość

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
dzięki slayerek

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
w nagrode zajzyj do testu i dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
W dzienniku mogę pospamić . Na testach się nie znam .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2451
Witam Szczerze mówiąc jeszcze nie do końca przeczytałam wszystkie zapiski, ale trzymam kciuki za ciebie Myślę że powoli osiągniesz co sobie zamierzasz, masz dużą determinację, tylko nie bój się jedzenia, bo wiem jak ciężko jest wrócić na zdrowy tok myślenia i postrzegania siebie, po jakichś zaburzeniach odżywiania...całe szczęście że trwało to u Ciebie nie długo, z tego co się doczytałam. W każdym razie powodzenia!

Zapraszam-->http://www.sfd.pl/anittat-mój_dziennik_postępów;_-t403389.html
Fotosy marnej sylwetki;D str->1->10->13->19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 479
Tak Anitko, bardzo trudno, dla mnie to jedzenie 4,5 razy dziennie to czyste szaleństwo, najchętniej bym się przez 2 tygodnie przegłodowała to od razu samopoczucie by mi się poprawiło, ale ponoć nie tędy droga... właśnie jestem po śniadaniu:
-1 jajko+1 białko jajka
-pomidor
-kromka chleba wieloziarnistego (20g)
myślę że to dobre połączenie na początek dnia.
Wczoraj robiłam generalny porządek pokoju i znalazłam stare zapiski, ku mojemu zdziwieniu wcale nie odchudzałam się od wakacji ale dużo dużo wcześniej a bilans wynosił 435, 300, 200, 450, 300...załamałam się jak to zobaczyłam, ale przynajmniej chudłam, teraz za bardzo nie jestem pewna jutra:( jest w ogóle szansa schudnąć te 15 - 20 kg do września? Na razie wierzę Wam na słowo z tą dietą Wiem, że to jest wszystko sprawdzone, ale ogólnie mój organizm chyba już dostał wystarczająco w kość i teraz sie będzie buntował...eh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2451
No fakt..załamka jak się spojrzy wstecz....też to mam i szczerze się obawiam o skutki zdrowotne w przyszłosci, i choć teraz wróciłam do normalnego odżywiania, to jednak nie da się powiedzieć że się jest "wyleczonym" koniec i kropka. No ale tak to jest czasem jak się jest młodym i głupim.
Myślę że ok 15 kg to jest możliwe, nie załamuj się i naprawdę uwierz w siebie i w prawidłową dietę. Ja jak do tej pory ( zanim zaczęłam dietę i konkretne treningi ), mimo że jadłam, to nie mogłam się pozbyć tłuszczu....no bo te 3 posiłki dziennie i to jeszcze nie z tego do końca co się powinno....ale posłuchałam się i na dzień dobry spadło i leci dalej, a teraz jem coraz więcej.
Na pewno Ci się uda, tylko myśl pozytywnie i stawiaj sobie małe cele a nie nastawiaj się na konkretny wynik od razu w długim okresie czasu Pozdrawiam.

Zapraszam-->http://www.sfd.pl/anittat-mój_dziennik_postępów;_-t403389.html
Fotosy marnej sylwetki;D str->1->10->13->19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1411
Witaj Amazonico:)Zycze powodzenia i wytrwalosci, bo wiem, jak czasami z tym trudno:) A tu przeobrazenie, pod ktorego jestem wrazeniem:
https://www.sfd.pl/Koluszek/BLOG-redukcja-t365743-s89.html
Pozdrawiam:)

"Jak madre bylyby kobiety, gdyby mialy te rozumy, ktore dla nich potracili mezczyzni.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1411
Acha, a to Twoje sniadanko...mhmm...nie za male??

"Jak madre bylyby kobiety, gdyby mialy te rozumy, ktore dla nich potracili mezczyzni.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Połączenie na początek dnia dobre, ale za mało

Raduś, z młodymi ziemniakami jest tak samo jak z zielonymi bananami

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 479
Madu, Anita, Kuro, Radziu... i inni... od jak dawna zajmujecie się dietetyką????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening stacyjny_ POMOCY!

Następny temat

plan na mase do oceny

WHEY premium