SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aisha/new body under construction

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
17.10 sroda

paleo micha:
-omlet-jaja, kokosowy, siemie, malinki, wiórki kokosowe
- tuna, sałata, ogórek, kiełki, oliwa
- --------"-------, --------"------
- jabłko, migdały, indyk, sałata
- łosoś, szpinak, oliwa, seler naciowy

*5ty dzień paleo i już mam energetycznego kopa. nosi mnie przeokropnie i czuję się super. apaetyt mniejszy, cukier nie skacze, jest bosko

trening :

z każdą kolejną zbliżającą godziną bałam się go coraz bardziej, ale żyje

15 AMRAP (lubię AMRAPy, bo łatwiej mi wtedy psychicznie się zmobilizować, żeby cisnąć na całego)

(zrobiłam 7 rund plus 2 PP)

10x push press 20kg
10x front squat 20kg
10x box jump

*pp-od mniej więcej 11 minuty przy każdym powtórzeniu była walka o proste łokcie
* fs-f*** me...łokcie wysoko, kolana szeroko...wiem, że kilka razy w dole się zgarbiłam, ale mięśnie już nie wytrzymywały. było nisko, łokcie pewnie nie raz mi uciekły, ale starałam się kontrolować
*bj-podpatrzyłam jednego trenera i ściągnełam pomysł i przy boxie położyłam taki gruby twardy mato-materac. super amortyzował zeskoki. chyba zaczynam łapać technikę z odpoczywaniem na boxie i tylko odbiciem na ziemi, bo jakoś tak mi sprawnie szło

ogólnie od 13 min chciało mi się płakać i chwilę stałam ze sztangą i chciałam odkładać. w trakcie było ciężko, chwilę po też, ale potem super samopoczucie. generalnie to mogłabym zrobić coś jeszcze, ale będę grzecznie słuchać co mam robić i nie przeginać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piknie dziś zapyerdalałas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
ooo... dziękuję

18.10 czwartek

micha:

-omlet-jaja, kokosowy, siemie, cynamon, grejfprut
- marchew, szpinak, indyk, słonecznik, oliwa
- indyk, kapucha, oliwa
- duuuuże jabłko przed treningiem, whey
- jajo, brokuł, pestki morleli, sałata
- kalafior z masełkiem na dopchanie

trenineg

najlepsze w tym, że ktoś Ci układ trening jest to, że masz kogo w trakcie przeklinać. z pozdrowieniami dla Raczka

3000m wiosła
co każdą minutę 5 x burpee

czas: 25.15 (obstawiałam, że zmieszcze się poniżej 20 )

najpierw się na mnie dziwnie patrzyli jak ciągnełam za sobą wiosła przez pół siłowni. potem jeszcze dziwniej jak wydawałm z siebie dziwne odgłosy, a jak się rozpłakałam, to już wogóle chyba za nienormalną mnie wzieli. a myślałam, że już się przyzwyczaili ...pod koniec nie wiedziałam czy to pot czy łzy. przy ostatnich 100m rozpłakałam się. za każdym razem była walka, żeby zrobić w 1 min chociaż 240m (raz 260 się udało).

dobre to ! polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
19.10 piatek

trening z rana

4 x (czas 7:25)

12x MC 40kg
9x invert rows trx
6x push ups

3 min przerwy

20x burpees box jum (czas 3:25)

hmmm...spodziewałam się, że będzie dużo gorzej. może lajcik to to nie był, ale za każdym razem MC cała 12 szła bez przerwy. jedyne co, to chwyt ledwo wytrzymywał. invert nie były równolegle do ziemi, bo właśnie nie byłam w stanie trzymać pasków, ale starałam się żeby był duży kąt.

BBJ-nie taki diabeł straszny jak go malują mogłam chyba szybciej, ale cały czas miałam stracha, że przywalę twarzą w box


Zmieniony przez - aisha w dniu 2012-10-19 15:27:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
No to git, wstepne rozpoznanie zrobione przyszly tydz bedzie z pewnoscia ciekawszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Wspierania/muscle-upy robcie dynamicznie, oszczedzajcie energie. Przy rwaniu na podsiad zaliczone powtorzenie jest wtedy, kiedy ruch jest plynny. Czyli jak wyrwiecie i dopiero siadacie = no rep. Powodzenia.










curara zartowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczek Asia mi nie pokazała nowego treningu, ale jestem pewna, że z tym przerażeniem to czysta kokieteria prawda jest taka, że ją jara zapyerdol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
a dajcie mi spokój...zdycham po dzisiaj... ilość zrobionych swingów plus potem jeszcze zabawa za ciężkim kettlem na warsztatach zabiłam mnie... potem napiszę więcej.

akcja odchudzania Asi przynosi bardzo pozytywne rezultaty, tj. -2kg w osiem dni w obwodach też leci. nie wiem ile, bo myślę, że mój cm kłamie, ale po ciuchach widzę, że jest luźniej. niestety po wszystkich...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie na orbitreku

Następny temat

Intermittent fasting i obalanie mitów ( jem nie jem)

WHEY premium