SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aikido ??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Kosa z deczka pomieszales

3 klamstwa studenta:
-od jutra nie pije
-od jutra sie ucze
-dziekuje nie jestem glodny

ale dobra koniec offtopa

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
no ale mniejwiecej sens zachowalem


dobra teraz na temat w niedziele bylem na pokazie aikido i --->

zero realizmu nie uswiadczylem tam ataku reka np lewy prosty prawy czy kombinacja tylko te takie aikidowe podawanie reki
ale co tam fajnie wyglada

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
KOSA nie lekceważ potęgi mocy

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Hehe. Kumpel mowil, ze byl na pokazie i ze kolesiom pomylila sie technika, tzn. jeden chcial inaczej rzucici niz myslal ten drugi. I wyszlo na to, ze rzucajacy sie zorientowal i w polowie puscil ale bylo juz za pozno bo "rzucany" juz wyskoczyl . Wyszlo rzeczywiscie jakby rzucajacy uzyl jakiejs magicznej energii ki, bo przy praktycznym braku ingerencji z jego strony przeciwnik polecial pare dobrych metrow .

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Knife tak uwazaj na moc jogurta i rycerzy Śmocy

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Oststnio cwiczylem w zaprzyjaznionym klubie BJJ, i na polowie maty byla kulanka, a na drugiej cwiczono aikido...czasami wieksza uwage zwracalem na to, co sie dzieje na drugiej połowie, tak mnie intrygowaly te "kocie ruchy", próbowałem je"obczaić"
Ale lubie sobie na to popatrzec, wygląda fajnie.

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2004-06-23 08:47:47

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Hehe. Mi tez sie podoba-takie polaczenie akrobatyki z gimnastyka . Jak bylem maly zawsze chcialem umiec tak rzucac jak masterzy od aikido. Chociaz u mnie to bylo roznie bo po obejrzeniu np. "Wejscia Smoka" chcialem leciec na Kung-Fu, a po "Kickboxerze" od razu na Muay Thai .

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
Obejrzyj sobie "Najlepszych z najlepszych" (najlepiej część 1.)

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Ja po obejrzeniu"Najlepsi z najlepszych "nauczylem sie stac na głowie
Potem szukajac info o capo trafilem na BJJ...z podniebnych lotów na"przyziemne" kulanki...i zostałem. Mam sentyment do capo przez to

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Dokładnie, ja chciałem leciec na tkd po tym filmie. Aha, za pamięci, te zawody były rozgrywane w formule WTF, ITF czy Hollywood?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia związane z aikido ?

Następny temat

Zdjęcia

WHEY premium