SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agresja a siłownia....!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4353
mam pomysł !!! jak jesteś taki kozak ot kopnij jakiegoś wielkiego i silnego chłopa ! i wtedy jak cie "naprostuje" to ci sie odechce kozaczenia a jak dasz mu rade to zapisz się na jakieś walki czy cos
To jest wspaniała próba dla ciebie ! bo jak nie postawisz sie na wiekszego od ciebe to znaczy ze dupa jestes

HENRY W ARSENALU NA WIEKI !!
------------------------------
http://www.sfd.pl/temat240054/
--==Racovia & Stalówka & Górale==--
...i kup sobie chamie medalik na szyje..."
www.rakow.com.pl
http://www.sfd.pl/temat240054/ TYLKO RAKOW RKS !!
http://www.sfd.pl/temat240054_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 325
PsG17 wybieram tylko takich i swego czasu chodziłem na zapasy i Karate kyokushin pare lat ale stwierdziłem ze wole silownie ale spoko spoko mysle ze dam sobie rade z tą agresją

Pamietaj przykład jest nalepszym kazaniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4524
Moim zdaniem pierwszy krok masz już za sobą, chcesz to zmienić i podzieliłeś się tym z nami... wierze, że się uda

"to jest tak, że gdy mam co chcę wtedy więcej chcę jeszcze i ty też ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
No wlasnie ja tez mysle ze bedzie dobrze jezeli nie wybuchasz, nie pajacujesz czytajac wszystkie te rady to jest dobrze bo wiesz my ciebie sprawdzamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 325
mauro16 sopko dzieki ale nie martw się skoro odpisuje to znaczy że komp. jeszcze zyje co wyklucza to że mógł bym wybuchnąć

Pamietaj przykład jest nalepszym kazaniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
A ja ostatnio wyczytałem że stres (czy też agresja) powoduje "cośtam" w organizmie, przez co mięsnie nie rozwijają się tak jak powinny :)
Znaczy że człowiek bez stresów lub spokojny jest teoretycznie większy od agresywnego :)

Może to ci pomoże :)

Chcesz mieć dużą masę mięsniową - spokój, opanowanie, dużo snu :)

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12048
Proponuje melise podobno dziala uspokajajaco Ja tez mam lekkiego agresora ale zazwyczaj tylko podczas cwiczen i jak ktos mi przeszkadza w robieniu serii to potrafie byc bardzo niemily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1312 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20446
stawiam na wp*****l ;] moze popros kogos .. nie czytal 2-3 strony ale trzymam sie mojego zdania ;]

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 325
heheh spoko dzięki za rady ale ja juz (tak uwazam) sobie z tym poradziłem teraz tylko musze się do michaiła zwrócić o wykasowanie tetau chyba zę moze jeszcze komuś przydadzą się wasz rady...
Dzięki pozdro

Pamietaj przykład jest nalepszym kazaniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Mauro, dobrze, że dodałeś, iż właśnie sprawdzasz Drako... Przedziwne, że to ów człowiek pisał o swoich problemach z agresją, a to mało mnie szlag nie trafił, gdy przyszło mi czytać niektóre wypowiedzi, szczególnie Twoje :/ Już mną zaczęło telepać...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC W ZMIANIE TRENINGU

Następny temat

nieproporcjonalny brzuch

WHEY premium