SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agresja a siłownia....!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
jak dlamnie to jestes cienka dupa i możesz sobie być agresywny lecz szybko skonczysz na glebie bez zębów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 325
DaWKiL_18 jeśli mówisz o mnie to wydaje mi się, ze nie masz podstaw żeby tak mówić. Dlatego ze mnie nie znasz nei widziałeś co potrafie itd... wiec taka odpowiedź to żadna pomoc w opanowaniu agresji. Ale mam nadzieje ze miałes dobre chęci. Poza Tym dziękuje wam wszystkim za rady bardzo się przydały. Choć najbardziej efektywna radą była herbatka z melisy

Pamietaj przykład jest nalepszym kazaniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 293
przyjaraj sobie czasem albo wez jakies leki :)

[;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 325
krystianUK zdecydownie wystarczy herbatka z melisy

Pamietaj przykład jest nalepszym kazaniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
Oczywiscie ze miałem dobry zamiar po takich opiniach napewno wypijesz dobrą meliske, raz na tydzien dobre ziołko i bedziesz zadowolony, odradzam alkohol;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zostaw swoja agresje, rzucaj ludzmi, siej roz******l. Wkoncu ktos cie ogarnie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
Szkoda, że nie masz u siebie jakiejś sekcji Boksu albo MT, posparował byś troche i jestem tego pewien, ze w łeb byś troche dostał...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepszym rozwiazaniem jest wyrzycie sie. Do tego celu najlepszym rozwiazaniem jest worek. Pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
czlowieku wkrecasz sobie faze i tyle silownia niebudzi agresji sam sobie ja budzisz wkrecajac sobie w psyche takie fazy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
o właśnie Center 100% racji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE O POMOC W ZMIANIE TRENINGU

Następny temat

nieproporcjonalny brzuch

WHEY premium