SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Acela-redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2535
Wreszcie się udało, choć zdjęcia są dość duże...Zadziałała inna przeglądarka. Proszę o porady ile na takie cielsko kcal i jak je rozłożyć. Wg mnie to 1800kcal z podziałem ok. 130 b, 85 t, 130 w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2535
No i moja pierwsza miska do oceny na dziś...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
130 białko, 65 tłuszcze, reszta ww

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2535
mała modyfikacja miski, z tym, ze trzy posiłki już zjedzone i brakuje mi pomysłu co dodać do pozostałych, żeby zwiększyć białko-twarogu już nie mogę, bo mam 150 g jogurtu, tłuszczy już też wystarczająco.jakaś podpowiedź?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
dziś na spokojnie dojedz sobie np. jajkiem Wiadomo, że w połowie dnia ciężko będzie pozmieniać

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2535
Coś nie bardzo idzie mi układanie miski.
Czy dobrze rozumiem, że oprócz ograniczeń typu: cukier, biały chleb, białe makarony i ryże, to większość produktów można jeść i jest to jedynie kwestia ułożenia odpowiednich proporcji BTW?
Moje BTW, jak doradziła mi Ruda29, to 130/65/165. Jak dobrze to wszystko rozłożyć czasowo gdy treningi mam dość późno, bo o 19.30 zazwyczaj.
Wklejam moje 2 ostatnie miski, ale wiem, że nie są zbyt dobre...co dodać, żeby było ok?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Nie wiemy co lubisz. Pooglądaj sobie dzienniki innych dziewczyn i zobacz jak jedzą.
Fasolka szparagowa jest zielona i jej nie liczymy do bilansu. Kurczaka lepiej zamienić na indyka jest mniej szpikowany hormonami.
I każdy posiłek musi zawierać białko - więc nie jemy samych winogron.
Wrzucaj też wypiski z treningów

Zmieniony przez - nefretam w dniu 2012-05-02 09:37:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2535
Oglądam dzienniki innych dziewczyn i staram się dopasowywać je pod kątem moich wymiarów i BTW, ale efekty są kiepskie. Trochę przeraża mnie ilość jedzonych jajek...w życiu tylu nie jadłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2535
Najbardziej zależy mi na redukcji w okolicach: brzuch, uda, pośladki, a całościowo ładny zarys mięśni
Co do treningów to moje założenie jest takie:
Poniedziałek-interwały
Wtorek-siłownia
Środa-interwały
Czwartek-siłownia
Piątek-GPP
Sobota-dzień wolny
Niedziela-siłownia
Siłownia ma te stałe dni, a pozostałe treningi do akceptacji przez Was; czy taki układ będzie wysiłkowo dobry czy coś zmienić?

Trening na siłownię polecono mi na forum ten:

Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach
B1. wyciskanie sztangi skos góra (ławeczka pod plecami pod skosem)
B2 przyciąganie drążka dolnego siedząc do klatki
C1. prostowanie nóg w siedzeniu (na obwodzie ostatnia maszyna)
C2 wznosy z opadu ???? całego ciała czy chodzi o ręce?
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać) (na łokciach wyprost ciała-struna)

Trening B.
A. Martwy ciąg (podnoszenie sztangi z podłogi nachwytem tylko do wyprostu kolan)
B1. Wyciskanie sztangi stojąc (z wysokości klatki nad głowę)
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2535
C1. wypady ???noga do boku i przysiad???czy chodzi o wykroki? Noga do tyłu ugięta pod kątem 90 i przednia też????
C2. uginanie nóg leząc
D. pompki 1 seria na maksymalna ilość powtórzeń
Po treningu 20min aerobów na bieżni lub rowerku, lub orbitreku...

Moje pytanie:
Od jakich obciążeń zacząć, żeby nie przesadzić, ale też żeby się nie ośmieszać 
Tr A C2-całego ciała? Czy o coś innego chodzi?
TrB C1-wypady, czyli noga do boku i przysiad czy bardziej chodzi o wykroki?
Czy zamiast 20 min. Aerobów na siłowni wystarczy, że pojadę do domu rowerem, co zajmuje mi ok. 30 min.?
Dodatkowo 2xinterwały. Mam w domu orbit rek-czy to może być w ramach interwałów? Jakie proporcje szybko-wolno? I ile minut? 20 wystarczy? Ewentualnie mogę biegać po okolicznych lasach lub rower lub rolki.
Interwały i GPP chcę wykonywać w domu, więc bez sprzętu w domu dużych możliwości nie mam. Jaki trening GPP polecacie? Ile minut? Czy 6 razy w tygodniu to nie za dużo?
Pomóżcie, bo chęci i motywację mam, ale jakoś ciężko mi to poskładać do kupy. Najgorsza jest miska…
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ATG challange, vol. 3

Następny temat

Masa mięśniowa, kondycja i piłka lekarska

WHEY premium