SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Abnexen - osteteczne wyniki badań

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
Widze, ze Pan Bull zaznaczył swoją obecność na forum a ja chciałem odnieść się jeszcze słowem do wypowiedzi Pana everr'a, której ton jest zdecydowanie nie na miejscu biorąc pod uwagę obecną sytuację a więc co do reszty produktów holenderskiej marki białka pokazały, że za tak okazyjną ceną nie mogą kryć się produkty o deklarowanej jakości zatem dziś nie sądze by było coś z leucyny w produkcie leucine nex za 36zł niestety nikt nie podjął się zbadanie pozostałych produktów natomiast uwarzam, że już wyniki samych białek powinny być wystarczające do możliwości reklamacji reszty produktów co do gaspariego nigdy nie kupiłem i nie posiadam żadnego produktu z tej firmy za to na stanie mam nieotwarte wspomniane 3 x leucine nex, 2 x pump nexen, 1x creatine nex i 1x aakg nex i płacze gorzkimi łzami czytając postanowienia Monka co do zwrotów jednocześnie plując sobie w brodę, że pierwszy raz dałem się tak naciąć na produkty firmy krzak

Zmieniony przez - mombas w dniu 2011-12-17 01:20:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
tyle ze inne marki maja chora marze
to ze cos w 10 sklepach kosztuje 100pln za 200g nie znaczy ze tyle kosztuje u producenta!

ostatnie nowosci pokazaly mniej wiecej jak powinny oscylowac ceny
niestety kilka z tych nowosci bylo falstartem
szkoda - nie powinno tego byc ale bylo i dobrze ze wyszlo
moze to otworzy klapki na oczach niektorym osobom
ze w bambyuko mozna robic kazdego i wszedzie - ze ciemna masa wszystko lyknie

....a ze Polska to nie stany - wiec na cene kazdy patrzy
byle taniej
byle wiecej
ale od czasu do czasu jest zonk

zdanie nie zmienie:
chcesz pewniaka?
bierz pewniaka!
nie supla ktory pojawil sie tydzien temu po extra niskiej cenie


ew. poczekaj na pierwsze opinie

moze byc si
ale mozna zrobic sobie kuku tez

a marek bedacych pewniakami nawet w Polsce sa dziesiatki
zaczac nalezy od polskich producentow
bo jak mowi przyslowie - cudze chwalicie-swego nie znacie

Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-12-17 01:36:35

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
A ja wole przepłacić kilka złociszy i kupić coś od renomowanych polskich firm działających od lat ( Trec, Olimp) niż skusić sie na tanie białko firmy która urwała sie z choinki w dodatku HOLENDERSKIEJ . A winnych jak zwykle brak zarówno w aferze Abnexen oraz Sojagejt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10150
Inwestowanie w tanie suplementy dziwnych firemek to strata kasy.
Tylko taki wniosek można wyciągnąć z ostatnich przekrętów z białkami Abnexen i SFD w roli głównej.
Kupiłem kilka rzeczy SFD - pierwszy i ostatni raz.

Sprawa nie jest jasna - odpowiedzialnych brak.
Czy Abnexen = SFD = MONK, czy równanie wygląda inaczej, ja tego nie wiem. Nikt tego nie wyjaśnił.

Jedno jest pewne - płacenie trochę więcej za Olimpa jest w pełni uzasadnione - mamy pewność, że jemy to co jest na etykiecie.
A i to dopłacanie nie jest aż takie duże, biorąc pod uwagę, że można go dużo taniej kupić na aukcjach.

Jeżeli MONK nie jest odpowiedzialne za wałki (słowa 'przepraszam' nie znalazłem w oświadczeniu), to wypadałoby, aby Abnexen napisał wyjaśnienia.
Może być w języku niderlandzkim - w razie czego służę tłumaczeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Enes


Jedno jest pewne - płacenie trochę więcej za Olimpa jest w pełni uzasadnione - mamy pewność, że jemy to co jest na etykiecie.
tłumaczeniem.


jaką masz pewność? żadnej!
widzialeś jakieś badania ?

nie mówie że wałują.
ale nie można być pewnym na 100% że skład jest taki jak na etykiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10150
Odżywki białkowe Olimp/Biogenix były kilka razy badane na SFD pod kątem ilości białka i zawsze wyniki były super (bdb wypadał też chyba Trec).

Ostatnie badania MONK-a to jeszcze raz potwierdziły (robiąc tym samym niezamierzoną reklamę Olimpowi).

Poza tym na stronie Olimpa przy każdym produkcie jest zakładka 'Analiza produktu' ze skanem świadectwa składu. To bardzo dobrze świadczy o rzetelności tej firmy.

Nie podoba mi się często podejście Olimpa (zawyżone ceny katalogowe, niekiedy grubiańskie podejście do klienta, paniczne reakcje na krytykę itd), ale nic nie wskazuje, aby firma ta wałowała skład suplementów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870481
A ja mam pytanie, czy w jakiś sposób mogę otrzymać od SFD potwierdzenie zakupu białka abnexen? Bo paragonu nie mam, maile skasowalem, a w historii zakupów nie jest napisane jaki produkt był kupowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699753
zadaj to pytanie w BOK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404
Jako pracownik Monk'a pozwolę sobie zabrać głos i ułatwić Wam trochę proces wymiany, weryfikacji zamówień, tym samym będe miał może trochę mniej roboty.

"Facet musi wyglądać jak facet, a nie jak pedał..." F.Kiepski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404
Sorry za post pod postem (o ile ktoś nie wcisnie sie między) ale nacisnał się enter. Reklamując produkt najlepiej jest zeskanować dowód zakupu, o ile taki posiadacie. Jeśli nie, a zakupiliście produkt np w SFD, bardzo przydatna będzie historia maili z tego zamówienia. Sam nr zamówienia też wystarczy, jednak będziemy muieli to jakoś zweryfikować i na pewno proces wymiany/rekompensaty potrwa dłuzej. Podając swoje dane ZAWSZE podawajcie nr telefonu. Nie będziemy ryzykować, ze paczka bedzie krązyć po kraju i będzie musiała byc wysyłana ponownie bo kurier nie miał się z jak skontaktować z adresatem. Jeżeli numer nie będzie podany to wyslemy paczkępocztą (o ile nie waży więcej niz 1kg) Jeśli bedzie cięższa, nie wyślemy paczki do póki nie dstaniemy numeru tel. Jezeli nie posiadacie żadnego dowodu zakupu i nie da rady go załatwić- zróbcie zdjęcie wszystkich produktów podlegajacych reklamacji i oznaczcie je w taki sposób aby kolejna osoba nie mogła uzyc tego samego opakowania.

"Facet musi wyglądać jak facet, a nie jak pedał..." F.Kiepski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy za 700zł co wybrać.

Następny temat

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 3 !!!

WHEY premium