SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Abnexen - osteteczne wyniki badań

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1803
oki więc mamy jasność . i jak rozumiem zwracają koszt zakupu danego produktu plus rekompensata 1 produkt do wybrania bynajmniej tak to zrozumiałem
ale dobra mamy tu białka ja zakupiłem sobie jeszcze joint i leucynę i pytanie czy ufać teraz tym rzeczom w dodatku nie wiem co w tych stawach teraz siedzi a jestem bardzo ciekaw ponieważ mam martwice kości ksiezycowatejw i nie chciał bym sobie zaszkodzić już nie proszę o żadne badania tylko niech pan Kanarek się zastanowi co z reszta produktów

Walcz i nigdy się nie poddawaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
trochę nie rozumiem o co chodzi z tą rekompensatą. Ja kupiłem Abnexena Pump Nexen, to znaczy,że mi się należy rekompensata?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Boże. W pierwszym zdaniu stoi jak byk "... którzy zakupili produkty białkowe...".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
słusznie,ale z tego co wiem,to miały być też badania pozostałych suplementów abnexena :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
A gdzie to słyszałeś ?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Milo - jeśli masz otwarte opakowanie to nie zwracamy kosztów produktu tylko masz prawo do gratyfikacji pod postacią produktu do wyboru zgodnie z oświadczeniem.
W przypadku nieotwartego opakowania możliwy jest zwrot i wtedy zwracamy wszelkie koszta jakie poniosłeś oraz dodatkowo otrzymujesz od nas produkt jako gratyfikację (zgodnie z lista produktów z oświadczenia).

Rekompensaty są możliwe do otrzymania tylko i wyłącznie do produktów białkowych Abnexen (AB Whey, AB Iso Delicious, AB Blend - tylko nry partii 0044, EXP 2012 10).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Rhodiola
trochę nie rozumiem o co chodzi z tą rekompensatą. Ja kupiłem Abnexena Pump Nexen, to znaczy,że mi się należy rekompensata?

Sądzisz że zaniżyli te 4.5g białka jakie jest w porcji?
;)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
haha:)3,75 grama:) Nie o to chodzi, wydawało mi się,że w oświadczeniu czytałem też o innych produktach prócz białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1803
oki dzięki za wyjaśnienie czyli jak rozumiem muszę z kontaktować się z wasza firma okazać dowód zakupu na sfd co w moim przypadku możliwe jest z e-maila z zamówienia i wybrać produkt ponieważ mam zamknięte opakowanie



a co do reszty to cóż.........

Zmieniony przez - milo1989 w dniu 2011-12-16 15:07:54

Walcz i nigdy się nie poddawaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50548
Przed chwilą wysłałem maila z fotka opakowania i paragonu.Teraz tylko cezekać na rekompensatę w postacie Kreatyny 600g Fitmax
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl kreatynowy za 700zł co wybrać.

Następny temat

Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 3 !!!

WHEY premium