SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ABS II

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 310
Cześć Wam! Niedawno wypatrzyłem na internecie ciekawy program ABS II, tutaj macie link: http://www.miesniebrzucha.pl/miesnie-brzucha-cwiczenia/abs-2-dla-zaawansowanych

Spotkałem się z dobrymi opiniami na temat tego programu, ale na tej stronie jest napisane aby robić ABS II codziennie, a znowu inni mówią że 3 razy w tygodniu. Tak więc, jak ćwiczyć? Mam 15 lat, ważę 66kg, mam 1,85cm wzrostu i oprócz brzucha trenuję oczywiście całe ciało.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5473
Ja abs-y ćwiczę codziennie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1729 Napisanych postów 27216 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 516399
no wiesz brzuch można robić codziennie jak łydki , bo te mięśnie regenerują się bardzo szybko , ale Tobie wystarczy 3 , 4 razy w tygodniu . Musisz chyba nabrać trochę masy , bo przy tym wzroście za mało ważysz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 310
Dla mnie masa jest odpowiednia, nie chce więcej ważyć narazie :D A co do a6w? do tej pory robie właśnie a6w i jestem na 9 dniu, czy robić go dalej czy na abs'a sie przerzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1729 Napisanych postów 27216 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 516399
tyle już razy był wałkowany temat o a6w nie warto go robić prędzej czy później ucierpi na tym Twoje zdrowie niż cokolwiek sobie wyrobisz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35065
A czym różnią sie mięśnie brzucha od innych mięśni, że regenerują sie szybciej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13942
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 Mit 10. ABS widać jak masz niski BF, a wyspecjalizowane ćwiczenia na brzuch powinni według mnie robić zaawansowani.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę planu HST

Następny temat

Pytanie

Wheya