SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ABS II + ABS 8 minutes codziennie na maxa

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 696

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

15

Waga

52

Wzrost

170

Cel treningowy

widoczna muskulatura

Staż treningowy na siłowni

2 miesiące

Uprawiane inne sporty

Windsurfing

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

nie

Dieta

nie mam konkretnej

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

abs 2

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Siemka.
Ostatnio zacząłem trenować. I z tego powodu że jestem sportowcem (uprawiam 2 sporty) i przywykłem do bólu i trudnego treningu postanowiłem robić 2 treningi ABS II + ABS 8 minutes. Także robię program 100 pompek i 50 podciagnieć.
I mam pytanie do zaawansowanej osoby. Czy mogę robić więcej np. pompek lub brzuszkow niz wymaga dany program? bo czuje niedosyt że słabo trenowałem i za mało i jeszcze muszę potrenować żeby mieć muskulaturę. Jestem strasznie chudy i mam pytanie czy muszę jeść dużo aby mieć ta muskulaturę? czy wystarczy to: śniadanie 2 kanapki (z miodem i serkiem) obiadki w szkole(różne) i w domu jakieś kanapki banan + jogurt + owoce a na kolacje jajko na szynce lub kanapki jak na śniadaniu + serek wiejski.
P.S. dodam ze na tych treningach ktore sa 4x w tygodniu biegam okolo 8 km mam basen i salkę czyli cwiczenia. Dodam ze przeszedlem kurs a6w i miesiac biegalem, wiec jestem wytrzymaly ale niestety to nie dało efektów :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Efektów nie ma bo masz słabą dietę a do tego katujesz się jakimiś planami co do niczego dobrego nie prowadzi. Mięśnie potrzebują czasu na regeneracje i rosną podczas odpoczynku a nie treningu.
http://potreningu.pl/artykuly/449/program-100-pompek-50-podciagniec---
Idź do działu trening w domowych warunkach bo nie masz podstawowego sprzętu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN TRENINGU OGÓLNOROZWOJOWEGO

Następny temat

Plan treningowy do oceny

WHEY premium