SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W a ABS 2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23881

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Robię A6W, lecz nie widzę fajnych efektów ... Oprócz 2paka pod żebrami

Pytanie:
Czym różni się ABS 2 od A6W?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4452
Kolejny Archeolog sie znalazl. Dopiero co zalozone konto !
Moze czasem sprawdzaj date ?

zadne a6w abs..
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.asp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 947
A6W jest na redukcję bardziej natomiast abs 2 jest dla kulturystów itp. Jest to najlepszy program ćwiczeniowy na brzuch. Tyle.

Kangaroohops w drodzę. xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli ABS 2 jest na rzeźbę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 947
Oraz na siłę mięśni rzecz jasna.

Kangaroohops w drodzę. xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8431
"Czym różni się ABS 2 od A6W?" Również tym, że nie jest taki "nudny" bo zmienia się stopnie na których są różne ćwiczenia ;) I nie macha się go codziennie co daje mniejsze znudzenie tym "planem" wg. mnie.

Zmieniony przez - jacekszy0 w dniu 2008-04-21 17:16:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szukałem informacji, ale nie zrozumiałem paru rzeczy

Zaczynać od poziomu A ?
Ile muszę robić każdy poziom (dni)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 417
przeczytaj jeszcze raz. tam jest wszystko napisane. najlepiej zacznij od A. jak bedzie za lekko to przejdziesz dalej. na lazdym levelu cwiczysz tyle dni ile bedzie trzeba zeby przejsc do nastepnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Czy w tych ćwiczeniach, rzecz polega na tym, żeby w 1 ćwiczeniu na przykład 25 razy zrobić taką pozycję?



PS. Ponoć ABS II jest długotrwałe ... Mi np. zależy na szybkim efekcie, choć ćwiczyć chcę do końca liceum .

A6W

Spaliło mi tłuszczu, boczki wyrównało, zrobiło 2pak u góry, lecz nie 4pak niżej. A6W działa tylko na górne partię brzucha?

PS.

Zmieniony przez - Hadesziom w dniu 2008-04-21 20:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 417
tak, o to chodzi w tym zapisie. a6w dziala bardziej na gore brzucha ale nie tylko pod zebrami tylko powiedzmy do pempka. wszystkim zalezy na szybkim efekcie co nie znaczy ze w miesiac bedziesz mial z opony kaloryfer. abs bardziej buduje miesnie a a6w rzezbi. problem w tym ze musisz miec co wyrzezbic

Zmieniony przez - Kusko w dniu 2008-04-21 20:09:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ey, nie myśl, że jestem jakimś grubasek który ma opony xD 8 m/cy robilem brzuchy, wziąłem się za to poważnie no i ... :D. A wiadomo - jak każdemu zależy mi na ładnej sylwetce. Czuje, jak sie macam po brzuchu zapadliny na miejscu każdego paku, mam 2 pak więc chyba jest co rzeźbić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 417
heh nie chodzilo mi o to ze jestes grubasek tylko ze na efekty trzeba chwile poczekac:) abas mozesz robic caly czas a po np pol roku zrobic a6w i wrocic di absa. ja osobiscie jestem za abs a ty najlepiej pocwicz miesiac kazdym systemem i sam ocen
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening 5-cio dniowy regresywny do oceny

Następny temat

Trening oraz kilka pytań

WHEY premium