SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

8,5 x 100kg kojocika %-) prawie 9 :P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 562 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32754
No wreszcie rozjasnilem obraz i moge przyznac racje innym.Bravo Kijot!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
dzieki wielkie takie posty sa bardzo motywujace moze mi sie kiedys uda wystartowac w jakis zawodach no ale narazie to jeszcze za slaby wynik mam zeby o tym myslec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Kojot nie pochwaliłes sie jeszcze...:P
a opisik na gg widziałem wczoraj :D

congratulation świetny wynik )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
e tam nie ma sie czym chcwalic jest 186% wagi na lawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2885
Niezle urodzony kulturysta nie masz wlokien silowych wiec zawsze lepiej beda szly Ci serie niz pojedyncze powtorzeia sam przyznam ze trenuje WL a tyle nie zrobie pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1360
haha smiesza mnie komenty osob co pisza ze on tyle nie wyciska mam 17 lat a sam tyle jeszcze nie dzwigam a wierze bo kumpel w wieku 15 lat bral 117,5 x 1, jeden inny koles ktorego znam 131kg x 1 w wieku 16 lat i tez bez koksu, kilka kreatyn poszlo. sa ludzie silni i sa ludzie slabi i nie chodzi tutaj kto jak i ile trenuje, to sa geny

>>"jak booli-jak puuchnie<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30895
Kojot mam pytanie na ile razy wezmiesz 90 kg??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
m1chas - nie tyle ze w tym wieku tyle sie nie da co przy tej wadze co ja waze najczesciej na gg jak podbijaja to sie pytaja czy naprawde tyle waze



GANGSTA- nie mam pojecia zielonego niegdy nie probowalem ale mysle ze kolo 15razy powinnienem dac rade ale to tylko przypuszczenia 3x8x90kg serie robie spokojnie sobie i powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3693
Dawaj kojot do 10x ; p Ogolem ladna rzezba ; ] Pzdr.

[: SiMeX :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1360
ja moze tez nakrece filmik jak ziomek 18 lat 86kg wagi jedzie na serie 117.5kg x 8 i dam jako ciekawostke :] ale nie wiem czy bedzie sens, bo pierwsze pytanie zabrzmi "co bral" a jak odpowiem "creatine citrate" to wiadomo co bedzie ehh tak to jest tutaj niestety

>>"jak booli-jak puuchnie<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bicepsy SFD łączcie sie :D

Następny temat

19 lat Masa

WHEY premium