SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6ripley - przygotowania do MP hardstyle kettlebell 2024

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22639 Napisanych postów 11158 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356390
Ja mam Hoki, cliftony sprzed kilku lat i całkiem fajnie mi się w nich biegało, jak jeszcze coś biegałam. Na asfalt się sprawdzały, ja ja to kategoria wagowa raczej superciężka, także mogę polecić.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Ciekawa jestem tych bucików, zobaczymy jak dotrą. Ja dalej czekam na @ i już kurde bym chętnie pospała dłużej niż do 5 . Tymczasem dzisiaj kolejny trening:

Double kettlebell press
Serie rozgrzewkowe
6@12kg
5@16kg
Serie zasadnicze
2x5@20kg
2x5@21,5kg
1x4@24kg
1x3@24kg
2x2@25,5kg + 1x1,5@25,5kg


Akcesoria
3 serie
Dips 8
Pull-ups 8

3 serie
Pike press 8
TRX face pull 8

3 serie
Triceps pull down 12@20kg
Double dumbbell biceps curl 12@10kg


WOD
4 rundy
Inverted row with legs elevated 8

3 rundy
Dumbbell floor press 8@20/22,5/22,5kg

4 RFT
15 Kettlebell US swings 16kg
12 Box jump overs
30 Double unders


Problem z barkiem okazał się mieć podłoże w spiętym kapturze, rollowanie go sztangą bardzo pomaga. Dorzucam trochę tych serii w pressach bo ostatnio wychodziło tyle że pressy wyglądały jak taki marny dodatek . Crossfit znowu zgrał się z planem i też była góra, zrobiłam sobie więc "wertykalnie" plecy i klatkę żeby nie dublować ćwiczeń. Kondycję w miarę spoko się robiło.


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Buciki przyszły, rozmiar trafiony w dyszkę chociaż faktycznie sprawiają wrażenie o trzy rozmiary za dużych.
Dwa dni off bo się doczekałam @ , chociaż bardzo się zdziwiłam że praktycznie bez bólu, na dobrą sprawę mogłabym jakiś trening zrobić. Jedyna zmiana w ostatnim miesiącu to wizyty na saunie, ciekawe czy to jakoś wpłynęło na hormony.
Poza tym zima wróciła, cały dzień sypie śnieg. Zaliczyłam już dzisiaj trening ramion przy odśnieżaniu a w trasie niezły drift, na szczęście przy 30 na godzinę, wyratowany i nie skończyłam w rowie ale tętno podniesione tak że mogłabym dzisiaj wpisać że interwał zrobiony .

Zakupiłyśmy też lampę antydepresyjną i się naświetlamy, niestety ostatnie lata jesień-wiosna to tragedia i praktycznie zero słońca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Tydzień do tej pory wyglądał tak:

Niedziela i poniedziałek bieganie, w niedzielę wszystko mnie wkurzało, było mi za zimno i za ciepło na raz, but albo zawinięta skarpeta zrobił (a) mi okropny odcisk na wewnętrznym podbiciu lewej stopy. W nocy mnie zaczął dość nieprzyjemnie pobolewać i jest wysięk, chociaż to nie ropa. Smaruję i czekam.

Były siady, pressy i TGU. Do kompletu z odciskiem na stopie dorobiłam sobie zdarte dłonie bo wydawało mi się że mogę tak po prostu zrezygnować ze skórek w jednej chwili i wszystko będzie super . Trzeba zmienić strategię .
Stówka snatchy na próbę w 3:50, jak na mnie słaby wynik więc jak ogarnę te wszystkie obtarcia to zaczynam dorzucać rwanie. wczoraj mimo bólu TGU robiło się całkiem fajnie, wstałam z 40kg ale spadło już przy schodzeniu. Niemniej jednak coraz bliżej, presji na rękę już tak nie czuć, tym razem po raz pierwszy poczułam że nadgarstek chce się wygiąć, może było to spowodowane adekwatnym ułożeniem dłoni żeby nie bolało.


Zmieniam system treningów na 3 on 1 off, nasz box będzie otwarty w niedziele więc nie powinno być problemu. Dodatkowo zrezygnowałam z zajęć grupowych na rzecz dłuższych treningów kettlowych, na koniec części siłowej będę robić kondycję z grupą lub solo.


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020319
3 on 1 off jest dobrym podejsciem. U mnie z reguly 2 dzien w takim cyklu jest dniem cardio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Całkiem spoko ten system, aż dziwnie tak często mieć off chociaż wychodzi w miarę podobnie co 6/1.

W tej trzydniówce były siady 3 serie po 5 na 32kg, jest potwornie ciężko ale o to chodzi . Z małych sukcesów wczorajsze pressy, trzy serie po jeden na 28kg. Dzisiaj TGU, bez szału, dotarłam do dwóch ciężkich serii po 2 na 34kg. Teraz siedzę w łóżku bo mnie coś rozkłada - E. była chora cały tydzień, ja się dobrze trzymałam ten tydzień a jak już wyzdrowiała to chyba moja kolej .

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12225 Napisanych postów 22084 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627923
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6534 Napisanych postów 62342 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778105
Co to znaczy E.?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6534 Napisanych postów 62342 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778105
A teraz rozumiem

Teraz co chwilę ktoś przychodzi przeziębiony na siłkę. Na razie tej zimy nie ma biedy i jakoś szczególnie mnie nie rozłożyło ale kilka drobnych infekcji się przyplatało.


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2024-01-15 10:55:54

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja - prośba o podpowiedź

Następny temat

HANDSTAND - Pokochaj proces!

forma lato