SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

51 dni efekty a6W

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 93635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119


Zanim zabrałem się za A6W szukałem w sieci zdjęć z efektami po ćwiczeniach - niestety mało kto prowadził dziennik fotograficzny.

Postanowiłem, że będę dokumentował sam.

I tak na początku w pasie miałem 106 obecnie 90 cm

Do 36 dnia prowadziłem redukcję - następnie wprowadziłem ćwiczenia z wolnymi obciążeniami. A6W - zrobiłem kompletne.

Dzień pierwszy to około 3 letni staż w Mc'D - już nigdy tam nię wrócę . Pozdrawiam

Zmieniony przez - piom w dniu 2010-08-12 14:37:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Mc Donnalds jest bardzo dobry na masę :D
Efekty fajne, jaka aktualna waga?? Czy podczas redukcji robiłeś też aeroby?? Moim zdaniem dałoby się osiągnąć więcej... Ale jest i tak spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
daj szersze info o sobie - czytaj regulamin działu

większe zdjęcia

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7507
spoko wygląda ale duze foty by sie przydały, tez pytam o Aeroby i diete jak to wygladalo ale szczerze ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
Fakt waga 106 startowa, obecnie 94.

Dorzuciłem rower naprzemiennie z rolkami.

Ciekawostką jest jeszcze że miałem ciśnienie krwi 170 oraz tachykardię w ciągu dnia - obecnie 110 do 120


Odnośnie diety - kurczak, indyk , oliwa, trochę warzyw ale obrzydły mi z czasem. Wykluczyłem węgle na próbę i nawet nieźle się czułem

Zmieniony przez - piom w dniu 2010-08-12 14:47:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7507
codziennie aero ? po ile min ? jakas dietka czy sam trening i malo jedzenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
jednym słowem sport to zdrowie ;)
Dobrze że pamiętałeś o aerobach. Jednak moim zdaniem bieganie njlepsze - 30minut biegu 3x tygodniowo i waga ładnie spada na redukcji. A nawet 2x tygodniowo by starczyło.
Aeroby, przerzucenie na produkty o mniejszym poziomie złego cholesterolu i utrata wagi zawsze korzystnie wpływa na ciśnienie krwi :)
A jak już masz mniejsze ciśnienie to mozesz śmiało zastosować kawę i zieloną herbate jako wspomagacz w spalaniu tłuszczu. Albo kupić jakiś typowy spalacz w formie suplementu

Zmieniony przez - Matat w dniu 2010-08-12 14:49:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7507
bedą duze foty ? bardzo chciałbym zobaczyć :D szczególnie przodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
Teraz muszę złapać "pozytywnej masy"
Przy wzroście 191 cm i wadze ponad 100 z takim brzuszyskiem kręgosłup dostał mocno - póki pleców nie wzmocnie nie pobiegam ;/

Wrzucę coś większego innym razem - dziś trochę pracy mam

Zmieniony przez - piom w dniu 2010-08-12 14:55:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
wzrost podobny do mnie... Waga też ale plecy to ja mam raczej mocniejsze :)
Mogłes od razu się brać za ćwiczenia na wolnych ciężarach. 3x tygodniowo siłownia, 3x tygodniowow aeroby, dieta redukcyjna z duzą ilością białka i już byś miał nieco wieksza siłe i wzmocnione plecki. A wszystko to przy jednoczesnej utracie tłuszczu.
Mój kumpel tak robił, zaczął ze mną ćwiczyć. Pomogłem mu z dietą low carb. W 5 miesięcy zrzucił 25kg, na klatkę na serie z 60kg skoczył na 80-85, barki z 40 na sztandze teraz jedzie 60. trochę ramiona mu słabo idą ale nie da się być dobrym we wszystkim :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119


1 dzień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1Bartinho4 Galeria Zdjęć

Następny temat

Rok Treningu :)

WHEY premium